PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2021 r.

 

KLASYFIKACJA OPEN

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

1

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

6

8

12

26

2

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

5

10

 

15

3

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

 

12

 

12

4

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

1

3

8

12

5

Świercz Jan

1987

Warszawa

12

 

 

12

6

Broda Bartłomiej

1992

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

4

7

 

11

7

Prusinowski Marek

1973

FRC 90 Łódź

 

 

10

10

8

Wójciak Mirosław

1975

Rzeszów

10

 

 

10

9

Hoffmann Grzegorz

 

1982

 

Unit Martombike Team Komarówka Pod.

1

2

6

9

10

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

1

1

7

9

11

Staniec Artur

1980

Warszawski Klub Kolarski

8

 

 

8

12

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

1

1

5

7

13

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Lublin

7

 

 

7

14

Drzymała Konrad

1982

Warszawa

 

6

 

6

15

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

1

5

 

6

16

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

1

1

4

6

17

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

1

1

3

5

18

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

1

4

 

5

19

Szymanek Adrian

2000

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

2

4

20

Bryszewski Lech

1951

Łódź

1

1

1

3

21

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

1

1

1

3

22

Gula Janusz

1953

Paninszczyzna

1

1

1

3

23

Kazanowski Paweł

1990

Eskape Racing Team

3

 

 

3

24

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

1

1

1

3

25

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

1

3

26

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

1

1

1

3

27

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

3

28

Antoszek Przemysłw

1986

Lublin

1

1

 

2

29

Branicki  Tomasz

2003

Maydey Mediesept Team

1

1

 

2

30

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

1

1

 

2

31

Landman Artur

1962

Hrubieszów

 

1

1

2

32

Muszyński Józef

1949

Milanów

 

1

1

2

33

Pilch Jan

1963

Kraków

2

 

 

2

34

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

1

 

2

35

Witkowski Zenon

1970

Swidnik

1

1

 

2

36

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

 

1

1

2

37

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

1

1

2

38

Baluk Wojciech

1975

Chełm

1

 

 

1

39

Cybulska Dominika

1975

Lublin

1

 

 

1

40

Cybulski Piotr

1975

Lublin

1

 

 

1

41

Dziewiela Jacek

1956

Wydolność .pl

1

 

 

1

42

Feledyn Michał

1990

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

1

 

1

43

Goral Grzegorz

1966

Lublin

1

 

 

1

44

Gumieniak Piotr

1984

Hrubieszów

 

1

 

1

45

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Lublin

1

 

 

1

46

Hall Marianna

1992

Warszawa

 

1

 

1

47

Kaczmarek Maciej

1976

Lublin

1

 

 

1

48

Klin Jerzy

1952

Lublin

1

 

 

1

49

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

 

 

1

1

50

Kowalczyk Adam

1978

Turka Brodex Party Profesjonal

1

 

 

1

51

Kryza Rafał

1973

Lublin

1

 

 

1

52

Lewandowski Mirosłw

1965

KK Roztocze

1

 

 

1

53

Łukaszczyk Zbigniew

1973

Lublin

1

 

 

1

54

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

1

1

55

Mrozek Andrzej

1972

MAYDAY LUBLIN

1

 

 

1

56

Mrozek Robert

1987

Lublin

1

 

 

1

57

Pączka Roman

1955

Leżajsk

1

 

 

1

58

Raczkiewicz Mariusz

1975

Tomaszów

1

 

 

1

59

Rębisz Hubert

1995

Majdan Królewski

1

 

 

1

60

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

1

 

1

61

Serwa Tomasz

1976

Lubelska Grupa Triat.

1

 

 

1

62

Skolimowski Adam

1978

 

1

 

 

1

63

Smela Sławomir

1961

Rzeszów

1

 

 

1

64

Śliwiński Marian

1953

Rejowiec

1

 

 

1

65

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

1

 

 

1

66

Wiater Jakub

1994

Siedlce

1

 

 

1

67

Wziątek Tomasz

1980

Jastków

 

1

 

1

 

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

1

Cybulska Dominika

1975

Lublin

12

 

 

12

2

Hall Marianna

1992

Warszawa

 

12

 

12

 

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 2000 i młodsi)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Branicki  Tomasz

2003

Maydey Mediesept Team

12

12

 

24

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1990 – 1999)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Szymanek Adrian

2000

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

8

10

12

30

2

Broda Bartłomiej

1992

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

12

12

 

24

3

Rębisz Hubert

1995

Majdan Królewski

10

 

 

10

4

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

 

 

10

10

5

Wiater Jakub

1994

Siedlce

7

 

 

7

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1980 – 1989)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Hoffmann Grzegorz

 

1982

 

Unit Martombike Team Komarówka Pod.

7

8

12

27

2

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

6

5

10

21

3

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

4

6

8

18

4

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

 

12

 

12

5

Antoszek Przemek

1986

Lublin

5

7

 

12

6

Świercz Jan

1987

Warszawa

12

 

 

12

7

Drzymała Konrad

1982

Warszawa

 

10

 

10

8

Kazanowski Paweł

1990

Eskape Racing Team

10

 

 

10

9

Mrozek Robert

1987

Lublin

8

 

 

8

10

Feledyn Michał

1990

ERKADO Racing Team Kraśnik

 

4

 

4

11

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

3

 

3

12

Gumieniak Piotr

1984

Hrubieszów

 

2

 

2

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1970 – 1979)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

8

10

12

30

2

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

7

12

 

19

3

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

4

7

8

19

4

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

6

8

 

14

5

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

1

6

7

14

6

Wójciak Mirosław

1975

Rzeszów

12

 

 

12

7

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

4

6

11

8

Staniec Artur

1980

Warszawski Klub Kolarski

10

 

 

10

9

Prusinowski Marek

1973

FRC 90 Łódź

 

 

10

10

10

Mrozek Andrzej

1972

MAYDAY LUBLIN

5

 

 

5

11

Wziątek Tomasz

1980

Jastków

 

5

 

5

12

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

1

3

 

4

13

Kryza Rafał

1973

Lublin

3

 

 

3

14

Kowalczyk Adam

1978

Turka Brodex Party Professional

2

 

 

2

15

Baluk Wojciech

1975

Chełm

1

 

 

1

16

Cybulski Piotr

1975

Lublin

1

 

 

1

17

Kaczmarek Maciej

1976

Lublin

1

 

 

1

18

Łukaszczyk Zbigniew

1973

Lublin

1

 

 

1

19

Raczkiewicz Mariusz

1975

Tomaszów

1

 

 

1

20

Serwa Tomasz

1976

Lubelska Grupa Trialon

1

 

 

1

21

Skolimowski Adam

1978

 …………………..

1

 

 

1

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1960 – 1969)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów

 

8

12

20

2

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

8

12

 

20

3

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

2

7

10

19

4

Witkowski Zenon

1970

Swidnik

6

10

 

16

5

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Lublin

12

 

 

12

6

Pilch Jan

1963

Kraków

10

 

 

10

7

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Lublin

7

 

 

7

8

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

5

 

 

5

9

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

4

 

 

4

10

Goral Grzegorz

1966

Lublin

3

 

 

3

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1954 – 1959)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

12

12

12

36

2

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

10

10

10

30

3

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

7

8

 

15

4

Snela Sławomir

1961

Rzeszów

8

 

 

8

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69 LAT (1950 – 1953)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

10

12

12

34

2

Dziewiela Jacek

1956

Wydolność .pl.

12

 

 

12

3

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

10

 

 

10

4

Klin Jerzy

1952

Lublin

8

 

 

8

5

Pączka Roman

1955

Leżajsk

7

 

 

7

6

Śliwiński Marian

1953

Rejowiec

6

 

 

6

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70+ LAT (1949 i starsi)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Bryszewski Lech

1951

Łódź

12

12

12

36

2

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

10

10

10

30

3

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

8

8

8

24

4

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

7

7

14

5

Muszyński Józef

1949

Milanów

 

6

5

11

6

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

 

5

6

11

 

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

 

RAZEM

 

I

II

III

1

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

12

10

10

32

2

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

10

12

 

22

3

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

7

7

7

21

4

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

6

6

8

20

5

Landman Artur

1962

Hrubieszów

 

8

12

20

6

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

8

 

 

8

7

Gumieniak Piotr

1984

Hrubieszów

 

5

 

5

 

 

 

 

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem