I GP Hrubieszowa

Trasa: Kryłów - Czumów
  ---MAPKA--- 
 
Jazda indywidualna na czas
Kategorie: X kategorii wiekowych
 
Termin: 1 Maja 2022r.
Dystans: 15 km
 

 

KLASYFIKACJA OPEN 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

22

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

17:44,65

1

2

18

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

18:03,33

2

3

43

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

18:27,65

3

4

11

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

18:34,82

1

5

32

Rokicki Janusz

1982

Dębe Wielkie

19:05,96

2

6

34

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

19:22,08

2

7

26

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

19:22,98

4B

8

44

Szymanek Adrian

2000

Brodex Party Professional

19:26,03

0

9

38

Drob Marek

1986

Urszulin

19:30,19

1

10

39

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

19:40,85

3

11

2

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

19:45,50

2

12

33

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

19:50,14

1

13

30

Kazanowski Paweł

1990

Scape Wheels

20:33,73

1

14

36

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

20:40,83

4A

15

1

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

20:49,51

2

16

21

Dziewiela  Jacek

1956

Wydolność.pl

20:53,65

4B

17

31

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

21:03,59

0

18

42

Wiater Jakub

1994

Warszawa

21:09,72

0

19

15

Ivanets Vitalii

2006

Ukraina

21:14,36

0

20

19

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

21:23,70

K

21

4

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

21:28,38

3

22

28

Bańbuła Grzegorz Maciej

1984

Gliwice

21:32,79

1

23

24

Hrymailo Ihor

1961

Ukraina/Charków

21:35,14

4A

24

37

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

21:47,58

4B

25

14

Bryszewski Lech

1951

Łódź

21:51,89

5

26

17

Tytarenko Stanislav

1953

Ukraina

21:51,90

4B

27

7

Zielniak Karol

1987

Brodex Party Professional

21:59,03

1

28

25

Danylyuk Denys

2008

Ukraina

22:13,63

0

29

12

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

22:17,32

3

30

6

Landman Artur

1962

Hrubieszów

22:19,21

4A

31

16

Klin Jerzy

1952

Lublin

22:21,59

5

32

3

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

22:57,77

2

33

10

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

23:32,82

3

34

23

Saturova Anastasiia

2009

Ukraina

23:55,47

K

35

9

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

23:58,54

4A

36

20

Lev Roman

2005

Ukraina

24:21,81

0

37

27

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

25:00,53

5

38

35

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

25:03,58

5

39

40

Tarnowska Ewa

1992

Lublin

25:08,35

K

40

29

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

25:25,11

5

41

41

Gil Marta

1991

Lublin

26:02,97

K

42

5

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

26:58,79

4A

43

13

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Ukraina/Lwów

29:31,36

4B

 

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

19

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

21:23,70

2

23

Saturova Anastasiia

2009

Ukraina

23:55,47

3

40

Tarnowska Ewa

1992

Lublin

25:08,35

4

41

Gil Marta

1991

Lublin

26:02,97

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  18 – 29 LAT (1993 – 2004) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

44

Szymanek Adrian

2000

Brodex Party Professional

19:26,03

2

31

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

21:03,59

3

42

Wiater Jakub

1994

Warszawa

21:09,72

4

15

Ivanets Vitalii

2006

Ukraina

21:14,36

5

25

Danylyuk Denys

2008

Ukraina

22:13,63

6

20

Lev Roman

2005

Ukraina

24:21,81

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1983 – 1994) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

22

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

17:44,65

2

11

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

18:34,82

3

38

Drob Marek

1986

Urszulin

19:30,19

4

33

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

19:50,14

5

30

Kazanowski Paweł

1990

Scape Wheels

20:33,73

6

28

Bańbuła Grzegorz Maciej

1984

Gliwice

21:32,79

7

7

Zielniak Karol

1987

Brodex Party Professional

21:59,03

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1973 – 1982) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

18

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

18:03,33

2

32

Rokicki Janusz

1982

Dębe Wielkie

19:05,96

3

34

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

19:22,08

4

2

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

19:45,50

5

1

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

20:49,51

6

3

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

22:57,77

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1963 – 1972) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

43

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

18:27,65

2

39

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

19:40,85

2

4

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

21:28,38

3

12

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

22:17,32

4

10

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

23:32,82

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 64 LAT (1962 – 1958) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

36

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

20:40,83

2

24

Hrymailo Ihor

1961

Ukraina/Charków

21:35,14

3

6

Landman Artur

1962

Hrubieszów

22:19,21

4

9

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

23:58,54

5

5

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

26:58,79

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  65 – 69 LAT (1957 – 1953) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

26

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

19:22,98

2

21

Dziewiela  Jacek

1956

Wydolność.pl

20:53,65

3

37

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

21:47,58

4

17

Tytarenko Stanislav

1953

Ukraina

21:51,90

5

13

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Ukraina/Lwów

29:31,36

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1952 i starsi) 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

14

Bryszewski Lech

1951

Łódź

21:51,89

2

16

Klin Jerzy

1952

Lublin

22:21,59

3

27

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

25:00,53

4

35

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

25:03,58

5

29

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

25:25,11

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Hrubieszów na rowerach (c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem