II GP Hrubieszowa

Trasa: Kryłów - Czumów
---MAPKA---
Jazda indywidualna na czas (szosa)
Kategorie: IX kategorii wiekowych
Termin: 5 czerwca 2022r.
Dystans: 25 km

     OPEN                            

       

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

1

Robert Sawa

1976

Inżynieria Rowerowa

36,27,30

2

Bartłomiej Broda

1992

Brodex Party Professional

37,50,46

3

Artur Kuba

1969

Mayday Lublin

37,55,76

4

Marek Drob

1986

Urszulin

38,09,52

5

Paweł Drab

1966

Maciejewski Cycling Team Rycerze Rolanda

38,44,50

6

Robert Krawczyk

1964

Majday Lublin

38,50,90

7

Krystian Haraszczuk

1978

Dziki Team Łęczna

39,08,73

8

Zenon Witkowski

1970

Świdnik

39,12,59

9

Marek Prusinowski

1973

FRC 90 Łódź

39,22,78

10

Adrian Szymanek

2000

Brodex Party Professonal

39,45,20

11

Ryszard Ścierka

1957

Miód Kozacki Wilkołak

39,58,63

12

Tomasz Wołczuk

1986

Dziki Team Łęczna

40,16,20

13

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

40,16,53

14

Mateusz Kalman

1991

Myślenice

40,16,53

15

Janusz Krasuski

1975

Dziki Team Łęczna

40,26,60

16

Maciej Kaczmarek

1976

Lublin

40,44,48

17

Paweł Kazanowski

1990

Escape Wheels

40,56,54

18

Oleh Buras

2006

Ukraina

41,14,52

19

Piotr Pysiewicz

1971

Hrubieszów

42,11,61

20

Sebastian Brygoła

1984

Brodex Party Professional

42,28,89

21

Joanna Skorupa

1992

Myślenice

42,37,35

22

Jjacek Dziewiela

1956

Wydolność.pl

42,53,46

23

Tomasz Wziątek

1980

Jastków

43,52,26

24

Denys Danylyuk

2008

Ukraina

44,36,67

25

Artur Landman

1962

Hrubieszów

44,37,20

26

Janusz Gula

1953

Panieńszczyzna

46,00,11

27

Roman Lew

2005

Ukraina

46,11,66

28

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

46,28,14

29

Roman Romaniv

1957

Ukraina

46,54,88

30

Sławomir Usowski

1970

Hrubieszów

46,55,60

31

Józef Paziak

1953

Ukraina

47,14,75

32

Oleh Vasylyshyn

2005

Ukraina

47,15,66

33

Karol Tarasiuk

1973

Brodex Party Professional

47,21,82

34

Mirosław Lewandowski

1965

KK Roztocze

47,22,22

35

Anastasiia Saturova

2009

Ukraina

47,23,49

36

Wojciech Stefaniak

1976

Hrubieszów

47,30,01

37

Bogdan Moskaluk

1960

KK Roztocze

48,22,86

38

Jan Zderkiewicz

1946

Hrubieszów

49,38,00

39

Jerzy Dąbrowski

1949

Chełm

52,23,21

40

Oleksandr Zuyev

1949

Ukraina

52,45,55

41

Maksym Pihrukh

2009

Ukraina

53,33,42

42

Volodymyr Naboyshchikov

1955

Ukraina

56,58,64

43

Edward Gęborys

1962

Tomaszów

57,00,60

44

Gennadij Seleznov

1953

Ukraina

58,52,07

 

 

 

Kat. O  2004-1993

     
         

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Adrian Szymanek

2000

Brodex Party Professonal

39,45,20

 2

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

40,16,53

 3

Oleh Buras

2006

Ukraina

41,14,52

 4

Denys Danylyuk

2008

Ukraina

44,36,67

 5

Roman Lew

2005

Ukraina

     46,11,66

 6

Oleh Vasylyshyn

2005

Ukraina

47,15,66

 7

Maksym Pihrukh

2009

Ukraina

53,33,42

 

     

 

         
 

Kat. I  1992 - 1983

     
         

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Bartłomiej Broda

1992

Brodex Party Professional

37,50,46

 2

Marek Drob

1986

Urszulin

38,09,52

 3

Tomasz Wołczuk

1986

Dziki Team Łęczna

40,16,20

 4

Mateusz Kalman

1991

Myślenice

40,16,53

 5

Paweł Kazanowski

1990

Escape Wheels

40,56,54

 6

Sebastian Brygoła

1984

Brodex Party Professional

42,28,89

 

                            

 

 

Kat.II   1982 - 1973

 

     

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Robert Sawa

1976

Inżynieria Rowerowa

36,27,30

 2

Krystian Haraszczuk

1978

Dziki Team Łęczna

39,08,73

 3

Marek Prusinowski

1973

FRC 90 Łódź

39,22,78

 4

Janusz Krasuski

1975

Dziki Team Łęczna

40,26,60

 5

Maciej Kaczmarek

1976

Lublin

40,44,48

 6

Tomasz Wziątek

1980

Jastków

43,52,26

 7

Karol Tarasiuk

1973

Brodex Party Professional

47,21,82

 8

Wojciech Stefaniak

1976

Hrubieszów

47,30,01

         
 

Kat. III  1972 - 1963

     
         

Nr

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 

Artur Kuba

1969

Mayday Lublin

37,55,76

 

Paweł Drab

1966

Maciejewski Cycling Team Rycerze Rolanda

38,44,50

 

Robert Krawczyk

1964

Majday Lublin

38,50,90

 

Zenon Witkowski

1970

Świdnik

39,12,59

 

Piotr Pysiewicz

1971

Hrubieszów

42,11,61

 

Sławomir Usowski

1970

Hrubieszów

46,55,60

 

Mirosław Lewandowski

1965

KK Roztocze

47,22,22

 

 

 

 

 

 

Kat. IVa 1962-1958

     
         

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Artur Landman

1962

Hrubieszów

44,37,20

 2

Bogdan Moskaluk

1960

KK Roztocze

48,22,86

 3

Edward Gęborys

1962

Tomaszów

57,00,60

         
         
         
         
 

Kat. Ivb  1957-1953

     
         

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Ryszard Ścierka

1957

Miód Kozacki Wilkołak

39,58,63

 2

Jjacek Dziewiela

1956

Wydolność.pl

42,53,46

 3

Janusz Gula

1953

Panieńszczyzna

46,00,11

 4

Roman Romaniv

1957

Ukraina

46,54,88

 5

Józef Paziak

1953

Ukraina

47,14,75

 6

Volodymyr Naboyshchikov

1955

Ukraina

56,58,64

 7

Gennadij Seleznov

1953

Ukraina

58,52,07

         
         
         
 

Kat. 70 +  1952

     
         

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Jan Zderkiewicz

1946

Hrubieszów

49,38,00

 2

Jerzy Dąbrowski

1949

Chełm

52,23,21

 3

Oleksandr Zuyev

1949

Ukraina

52,45,55

         
 

Najlepszy z Hrubieszowa

     
         

M-ce

Imię i nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

1

Piotr Pysiewicz

1971

Hrubieszów

42,11,61

 2

Artur Landman

1962

„””

44,37,20

 3

Sławomir Usowski

1970

""

46,55,60

 4

Wojciech Stefaniak

1976

""

47,30,01

 5

Jan Zderkiewicz

1946

""

49,38,00

 

 

kategoria KOBIETY

     
         

M-ce

Imię i Nazwisko

rocznik

miejscowość

czas

 1

Joanna Skorupa

1992

Myślenice

42,37,35

 2

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

46,28,14

 3

Anastasiia Saturova

2009

Ukraina

47,23,49

 

 

Stowarzyszenie Hrubieszów na rowerach (c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem