Punktacja generalna 2022

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2022 r.

 

KLASYFIKACJA OPEN

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

10

12

12

10

44

2

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

7

10

10

8

35

3

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

8

8

4

3

23

4

Krawczyk Robert

1964

Majday Lublin

 

5

6

7

18

5

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

12

 

 

 

12

6

Wójciak Mirosław

1975

Białobocki Procoaching Team

 

 

 

12

12

7

Drab Paweł

1966

Maciejewski Cycling Team Rycerze Rolanda

 

6

5

 

11

8

Urbaniak Grzegorz

1978

Tarnobrzeg

 

 

7

4

11

9

Drob Marek

1986

Urszulin

2

7

 

1

10

10

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

1

3

3

2

9

11

Klekotsiuk Volodymyr

1977

Ukraina

 

 

8

 

8

12

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

5

1

1

1

8

13

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

1

4

1

1

7

14

Ścierka Ryszard

1957

Miód Kozacki Wilkołaz

4

1

1

1

7

15

Rokicki Janusz

1982

Dębe Wielkie

6

 

 

 

6

16

Szczuc Robert

1981

STS Jordan Wola Mała

 

 

 

6

6

17

Korecki Dariusz

1973

Warszawa Piaseczno

 

 

 

5

5

18

Szymanek Adrian

2000

Brodex Party Professional

3

1

 

1

5

19

Danylyuk Denys

2008

Ukraina

1

1

1

1

4

20

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

1

1

1

1

4

21

Dziewiela  Jacek

1956

Wydolność.pl

1

1

1

1

4

22

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

1

1

1

1

4

23

Landman Artur

1962

Hrubieszów

1

1

1

1

4

24

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

1

1

1

1

4

25

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

1

1

1

1

4

26

Saturova Anastasiia

2009

Ukraina

1

1

1

1

4

27

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

1

1

1

1

4

28

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

1

1

1

1

4

29

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

1

4

30

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

 

1

1

1

3

31

Buras Oleh

2006

Ukraina

 

1

1

1

3

32

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

1

1

1

 

3

33

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Ukraina/Lwów

1

1

1

 

3

34

Romaniv Roman

1957

Ukraina

 

1

1

1

3

35

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

 

1

1

1

3

36

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

1

1

 

1

3

37

Zielniak Karol

1987

Brodex Party Professional

1

 

1

1

3

38

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

1

1

1

 

3

39

Antoszek Przemysław

1986

Krasnystaw

 

 

2

 

2

40

Bashchuk Dymytro

2006

Ukraina

 

 

1

1

2

41

Bryszewski Lech

1951

Łódź

1

 

 

1

2

42

Firsov Victor

1954

Ukraina

 

 

1

1

2

43

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

1

 

1

 

2

44

Kaczmarek Maciej

1976

Lublin

 

1

1

 

2

45

Kazanowski Paweł

1990

Escape Wheels

1

1

 

 

2

46

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

1

 

1

 

2

47

Lev Roman

2005

Ukraina

1

1

 

 

2

48

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

1

1

 

 

2

49

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

 

 

1

1

2

50

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

 

1

1

 

2

51

Prusinowski Marek

1973

FRC 90 Łódź

 

2

 

 

2

52

Seleznov Gennadij

1953

Ukraina

 

1

1

 

2

53

Temperowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

 

 

1

1

2

54

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

 

 

1

1

2

55

Tytarenko Stanislav

1953

Ukraina

1

 

1

 

2

56

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

1

 

 

1

2

57

Bachanek Tomasz

1962

Lublin

 

 

1

 

1

58

Bańbuła Grzegorz Maciej

1984

Gliwice

1

 

 

 

1

59

Gajewski Krzysztof

1954

Leżajsk

 

 

 

1

1

60

Gil Marta

1991

Lublin

1

 

 

 

1

61

Goral Grzegorz

1966

Lublin

 

 

1

 

1

62

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

 

 

 

1

1

63

Hrymailo Ihor

1961

Ukraina/Charków

1

 

 

 

1

64

Ivanets Vitalii

2006

Ukraina

1

 

 

 

1

65

Muszyński Józef

1949

Milanów

 

 

1

 

1

66

Kalman Mateusz

1991

Myślenice

 

1

 

 

1

67

Klin Jerzy

1952

Lublin

1

 

 

 

1

68

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

1

 

 

 

1

69

Kuba Iwona

1969

Radzyń Podlaski

 

 

 

1

1

70

Lepak Oleksandr

2009

Ukraina

 

 

1

 

1

71

Makohechna Alona 

1996

Ukraina

 

 

1

 

1

72

Mańko Kacper

2005

MAYDAY Lublin

 

 

 

1

1

73

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

1

1

74

Mudryi Liubomyr

1963

Sokal/Ukraina

 

 

 

1

1

75

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

 

 

 

1

1

76

Paziak Józef

1953

Ukraina

 

1

 

 

1

77

Pihrukh Maksym

2009

Ukraina

 

1

 

 

1

78

Pilch Jan

1963

Kraków

 

 

 

1

1

79

Putilor Daniil

2007

Ukraina

 

 

1

 

1

80

Senyuk Ostap

2007

Ukraina

 

 

1

 

1

81

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

1

1

82

Skorupa Joanna

1992

Myślenice

 

1

 

 

1

83

Smela Sławomir

1961

Rzeszów

 

 

 

1

1

84

Szostak Grzegorz

1976

Lublin

 

 

1

 

1

85

Tarasiuk Karol

1973

Brodex Party Professional

 

1

 

 

1

86

Tarnavchyk Natalya 

1990

Ukraina

 

 

1

 

1

87

Tarnowska Ewa

1992

Lublin

1

 

 

 

1

88

Vasylyshyn Oleh

2005

Ukraina

 

1

 

 

1

89

Wengryn Maksym

2006

Ukraina

 

 

 

1

1

90

Wiater Jakub

1994

Warszawa

1

 

 

 

1

91

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

 

 

1

 

1

92

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

1

1

93

Wziątek Tomasz

1980

Jastków

 

1

 

 

1

 

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

12

10

10

12

44

3

Saturova Anastasiia

2009

Ukraina

10

 

7

10

27

2

Joanna Skorupa

1992

Myślenice

 

12

 

 

12

4

Tarnavchyk Natalya 

1990

Ukraina

 

 

12

 

12

5

Tarnowska Ewa

1992

Lublin

8

 

 

 

8

6

Anastasiia Saturova

2009

Ukraina

 

8

 

 

8

7

Makohechna Alona 

1996

Ukraina

 

 

8

 

8

8

Kuba Iwona

1969

Radzyń Podlaski

 

 

 

8

8

9

Gil Marta

1991

Lublin

7

 

 

 

7

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  18 – 29 LAT (1993 – 2004)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

10

10

12

8

40

2

Szymanek Adrian

2000

Brodex Party Professional

12

12

 

10

34

3

Danylyuk Denys

2008

Ukraina

6

7

7

5

25

4

Buras Oleh

2006

Ukraina

 

8

10

7

25

5

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

 

 

8

12

20

6

Lev Roman

2005

Ukraina

5

6

 

 

11

7

Bashchuk Dymytro

2006

Ukraina

 

 

6

4

10

8

Wiater Jakub

1994

Warszawa

8

 

 

 

8

9

Ivanets Vitalii

2006

Ukraina

7

 

 

 

7

10

Wengryn Maksym

2006

Ukraina

 

 

 

6

6

11

Vasylyshyn Oleh

2005

Ukraina

 

5

 

 

5

12

Senyuk Ostap

2007

Ukraina

 

 

5

 

5

13

Pihrukh Maksym

2009

Ukraina

 

4

 

 

4

14

Lepak Oleksandr

2009

Ukraina

 

 

4

 

4

15

Putilor Daniil

2007

Ukraina

 

 

3

 

3

16

Mańko Kacper

2005

MAYDAY Lublin

 

 

 

3

3

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1983 – 1992)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

10

12

12

12

46

2

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

7

8

8

8

31

3

Drob Marek

1986

Urszulin

8

10

 

10

28

4

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

 

5

7

7

19

5

Zielniak Karol

1987

Brodex Party Professional

4

 

6

6

16

6

Długozima Marcin

1984

Gdańsk

12

 

 

 

12

7

Kazanowski Paweł

1990

Scape Wheels

6

6

 

 

12

8

Antoszek Przemysław

1986

Krasnystaw

 

 

10

 

10

9

Kalman Mateusz

1991

Myślenice

 

7

 

 

7

10

Bańbuła Grzegorz Maciej

1984

Gliwice

5

 

 

 

5

11

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

5

5

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1973 – 1982)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

12

12

12

10

46

2

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

7

10

6

5

28

3

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

8

7

5

4

24

4

Urbaniak Grzegorz

1978

Tarnobrzeg

 

 

8

6

14

5

Kaczmarek Maciej

1976

Lublin

 

6

7

 

13

6

Wójciak Mirosław

1975

Białobocki Procoaching Team

 

 

 

12

12

7

Rokicki Janusz

1982

Dębe Wielkie

10

 

 

 

10

8

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

6

 

4

 

10

9

Klekotsiuk Volodymyr

1977

Ukraina

 

 

10

 

10

10

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

 

3

3

3

9

11

Prusinowski Marek

1973

FRC 90 Łódź

 

8

 

 

8

12

Szczuc Robert

1981

STS Jordan Wola Mała

 

 

 

8

8

13

Korecki Dariusz

1973

Warszawa Piaseczno

 

 

 

7

7

14

Głowacki Łukasz

1976

Brodex Party Professional

5

 

1

 

6

15

Wziątek Tomasz

1980

Jastków

 

5

 

 

5

16

Tarasiuk Karol

1973

Brodex Party Professional

 

4

 

 

4

17

Szostak Grzegorz

1976

Lublin

 

 

2

 

2

 

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1963 – 1972)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

12

12

8

10

42

2

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

10

7

7

8

32

3

Krawczyk Robert

1964

Majday Lublin

 

8

12

12

32

4

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

8

6

6

5

25

5

Drab Paweł

1966

Maciejewski Cycling Team Rycerze Rolanda

 

10

10

 

20

6

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

6

5

 

4

15

7

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

7

4

 

 

11

8

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

 

 

 

7

7

9

Pilch Jan

1963

Kraków

 

 

 

6

6

10

Goral Grzegorz

1966

Lublin

 

 

5

 

5

11

Mudryi Liubomyr

1963

Sokal/Ukraina

 

 

 

3

3

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1958 – 1962)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów

8

12

10

7

37

2

Matvieiev Andrii

1961

Ukraina

 

 

12

12

24

3

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

12

 

 

10

22

4

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

6

8

5

 

19

5

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

 

10

6

 

16

6

Temperowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

 

 

8

8

16

7

Hrymailo Ihor

1961

Ukraina/Charków

10

 

 

 

10

8

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

7

 

 

 

7

9

Bachanek Tomasz

1962

Lublin

 

 

7

 

7

10

Smela Sławomir

1961

Rzeszów

 

 

 

6

6

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69 LAT (1950 – 1953)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz

12

12

12

12

48

2

Dziewiela  Jacek

1956

Wydolność.pl

10

10

10

8

38

3

Gula Janusz

1953

Panieńszczyzna

8

8

5

5

26

4

Romaniv Roman

1957

Ukraina

 

7

7

10

24

5

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Ukraina/Lwów

6

5

4

 

15

6

Firsov Victor

1954

Ukraina

 

 

8

7

15

7

Tytarenko Stanislav

1953

Ukraina

7

 

6

 

13

8

Seleznov Gennadij

1953

Ukraina

 

4

3

 

7

9

Paziak Józef

1953

Ukraina

 

6

 

 

6

10

Gajewski Krzysztof

1954

Leżajsk

 

 

 

6

6

11

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

4

4

12

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

 

 

 

3

3

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70+ LAT (1949 i starsi)

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

6

12

12

10

40

2

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

7

10

8

8

33

3

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

8

8

10

 

26

4

Bryszewski Lech

1951

Łódź

12

 

 

12

24

5

Klin Jerzy

1952

Lublin

10

 

 

 

10

6

Muszyński Józef

1949

Milanów

 

 

7

 

7

7

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

 

 

 

7

7

8

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

 

 

6

 

6

 

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

 

Nr

 

Imię i Nazwisko

 

Rocznik

 

Miejscowość

 

GRAND PRIX

 /  PUNKTY

RAZEM

 

I

II

III

IV

1

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

12

12

12

10

46

2

Landman Artur

1962

Hrubieszów

10

10

8

7

35

3

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

7

6

5

4

22

4

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

8

8

 

6

22

6

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

 

 

10

12

22

5

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

 

7

6

5

18

7

Temperowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

 

 

7

8

15

 

Stowarzyszenie Hrubieszów na rowerach (c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem