IV GP Hrubieszowa

Trasa: Białopole - Hrubieszów
---MAPKA---
Jazda indywidualna na czas (szosa)
Kategorie: IX kategorii wiekowych
Termin: 28 sierpnia 2022r.
Dystans: 23,5 km


W ostatnich zawodach "Grand Prix Hrubieszowa" w roku 2022 wystartowało 50 zawodników z Polski i zagranicy.
Wśród startujących w tych zawodach było 3 aktualnych Mistrzów Polski w kategoriach wiekowych: Ryszard Ścierka, Robert Krawczyk i Mirosław Wójciak

KLASYFIKACJA OPEN 

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

33

Wójciak Mirosław

1975

Białobocki Procoaching Team

29:55,58

2

2

3

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

31:49,41

2

3

37

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

32:03,92

1

4

35

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

32:10,97

3

5

30

Szczuc Robert

1981

STS Jordan Wola Mała

32:31,39

2

6

9

Korecki Dariusz

1973

Warszawa Piaseczno

32:48,03

2

7

43

Urbaniak Grzegorz

1978

Tarnobrzeg

32:58,57

2

8

48

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

33:04,46

3

9

49

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

33:12,84

3

10

50

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

33:17,43

0

11

47

Drob Marek

1986

Urszulin

33:37,00

1

12

38

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

33:49,36

3

13

1

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

33:53,27

2

14

15

Pilch Jan

1963

Kraków

34:02,43

3

15

39

Szymanek Adrian

2000

Brodex Party Professional

34:20,32

0

16

20

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

34:45,85

0

17

34

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj-Wilkołaz

34:51,04

4B

18

12

Buras Oleg

2006

Ukraina

34:58,33

0

19

4

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

35:11,94

4A

20

25

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

35:27,75

2

21

28

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

35:30,19

1

22

11

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

35:51,36

3

23

16

Wengryn Maksym

2006

Ukraina

36:21,32

0

24

14

Danylyuk Denys

2008

Ukraina

36:59,84

0

25

45

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

37:06,27

1

26

42

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

37:14,16

4A

27

10

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

37:15,91

4B

28

26

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

37:27,73

4A

29

5

Landman Artur

1962

Hrubieszów

37:58,47

4A

30

44

Dziewiela  Jacek

1956

Wydolność.pl

38:07,35

4B

31

40

Zielniak Karol

1987

Brodex Party Professional

38:10,00

1

32

6

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

38:39,87

4B

33

22

Baszczuk Dmitro

2006

Ukraina

38:45,85

0

34

21

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

38:45,90

1

35

8

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

38:59,85

K

36

27

Smela Sławomir

1961

Rzeszów

39:06,48

4A

37

23

Bryszewski Lech

1951

Łódź

39:29,35

5

38

13

Gajewski Krzysztof

1954

Leżajsk

40:05,85

4B

39

19

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

40:31,98

3

40

24

Mudryi Liubomyr

1963

Sokal/Ukraina

40:48,70

3

41

18

Saturova Anastasiia

2009

Ukraina

40:49,59

K

42

46

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

41:01,30

4B

43

7

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

42:02,70

2

44

31

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

42:22,41

4B

45

17

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

42:46,87

5

46

32

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

43:11,97

5

47

41

Mańko Kacper

2005

MAYDAY Lublin

43:21,34

0

48

29

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

47:29,54

5

49

36

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

48:04,03

4B

50

2

Kuba Iwona

1969

Radzyń Podlaski

1:10:39,48

K

 

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

8

Vetrychenko Yalizareta

2002

Ukraina

38:59,85

2

18

Saturova Anastasiia

2009

Ukraina

40:49,59

3

2

Kuba Iwona

1969

Radzyń Podlaski

1:10:39,48

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  18 – 29 LAT (1993 – 2004)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

50

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

33:17,43

2

39

Szymanek Adrian

2000

Brodex Party Professional

34:20,32

3

20

Pavych Nazarii

2006

Ukraina

34:45,85

4

12

Buras Oleg

2006

Ukraina

34:58,33

5

16

Wengryn Maksym

2006

Ukraina

36:21,32

6

14

Danylyuk Denys

2008

Ukraina

36:59,84

7

22

Baszczuk Dmitro

2006

Ukraina

38:45,85

8

41

Mańko Kacper

2005

MAYDAY Lublin

43:21,34

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1983 – 1992)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

37

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

32:03,92

2

47

Drob Marek

1986

Urszulin

33:37,00

3

28

Wołczuk Tomasz

1986

Dziki Team Łęczna

35:30,19

4

45

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

37:06,27

5

40

Zielniak Karol

1987

Brodex Party Professional

38:10,00

6

21

Serafin Krzysztof

1986

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

38:45,90

 

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1973 – 1982)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

33

Wójciak Mirosław

1975

Białobocki Procoaching Team

29:55,58

2

3

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

31:49,41

3

30

Szczuc Robert

1981

STS Jordan Wola Mała

32:31,39

4

9

Korecki Dariusz

1973

Warszawa Piaseczno

32:48,03

5

43

Urbaniak Grzegorz

1978

Tarnobrzeg

32:58,57

6

1

Haraszczuk Krystian

1978

Dziki Team Łęczna

33:53,27

7

25

Krasuski Janusz

1975

Dziki Team Łęczna

35:27,75

8

7

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

42:02,70

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1963 – 1972)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

35

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

32:10,97

2

48

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

33:04,46

3

49

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

33:12,84

4

38

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

33:49,36

5

15

Pilch Jan

1963

Kraków

34:02,43

6

11

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

35:51,36

7

19

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

40:31,98

8

24

Mudryi Liubomyr

1963

Sokal/Ukraina

40:48,70

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 64 LAT (1962 – 1958)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

4

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

35:11,94

2

42

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

37:14,16

3

26

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

37:27,73

4

5

Landman Artur

1962

Hrubieszów

37:58,47

5

27

Smela Sławomir

1961

Rzeszów

39:06,48

 

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  65 – 69 LAT (1957 – 1953)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

34

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj - Wilkołaz

34:51,04

2

10

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

37:15,91

3

44

Dziewiela  Jacek

1956

Wydolność.pl

38:07,35

4

6

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

38:39,87

5

13

Gajewski Krzysztof

1954

Leżajsk

40:05,85

6

46

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

41:01,30

7

31

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

42:22,41

8

36

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

48:04,03

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1952 i starsi)

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

23

Bryszewski Lech

1951

Łódź

39:29,35

2

17

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

42:46,87

3

32

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

43:11,97

4

29

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

47:29,54

 

 

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

 

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

50

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

33:17,43

2

11

Pysiewicz Piotr

1971

Hrubieszów

35:51,36

3

26

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

37:27,73

4

5

Landman Artur

1962

Hrubieszów

37:58,47

5

19

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

40:31,98

6

7

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

42:02,70

7

17

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

42:46,87

 

Stowarzyszenie Hrubieszów na rowerach (c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem