Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

PODSUMOWANIE GRAD PRIX HRUBIESZOWA W KOLARSTWIE SZOSOWYM

 

Kategoria  „ Kobiety”
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I  GP II  GP III  GP IV  GP Suma
1 Sowa Ewelina 1992 KS Agros Zamość 10 12 12 12 46
2 Ciesielczuk  Wiktoria 1998 Hrubieszów 4 10 10 6 30
3 Kozuszko Wiera 1964 Żółkiew Ukraina - 8 5 13
4 Urbaś Kinga 1992 Mayday Lublin 12 - 12
5 Majcher Irena 1996 Żółkiew/Ukraina 10 10
6 Urban Katarzyna 1999 Lewart Lubartów 8 - 8
7 Banaszkiewicz Maria 1962 Hrubieszow 8 8
8 Makarewicz Katarzyna 1998 Mayday Lublin 7 7
9 Berej Monika 1984 Firlej 7 7
10 Gromaszek Anna 1989 Mayday Lublin 6 - 6
11 Tarasiuk Natalia 1995 Lewart Lubartów 5 - 5
12 Bogusz Izabela 1996 Lewart Lubartów 3 - 3

 

 

Kategoria Junior - Rocznik 1993 i młodsi
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I   GP II  GP III GP IV GP Suma
1 Kawala Konrad 1996 Zamość 12 10 22
2 Kozak  Piotr 1994 ZKS Elpis Lublin 8 12 20
3 Wilk Maciej 1993 Erkado Racing Team Kraśnik 2 10 6 18
4 Zdeb Hubert 1998 KS Agros Zamość 1 12 13
5 Kozuszko Dmutro 1998 Żółkiew Ukraina - 8 5 13
6 Urban Piotr 1994 Lewart Lubartów 12 - 12
7 Janiszewski Iwo 1995 ZKS Elpis Lublin 3 8 11
8 Węgorski Bartosz 1995 Mayday Lublin 10 10
9 Zalewski  Łukasz 1994 Mayday Lublin 7 7
10 Kiernicki Oleksandr 1998 Żółkiew Ukraina - 7 7
11 Chęć Patryk 1996 ZKS Elpis Lublin 7 7
12 Pożak Patryk 1994 Lewart Lubartów 6 6
13 Kazubek Marek 1995 Lewart Lubartów 5 5
14 Maciec Patryk 1995 Mayday Lublin 4 4
15 Harbit Andrzej 1997 Żółkiew/Ukraina 4 4
16 Baranowski Michał 1998 Hrubieszów 3 3
17 Dybowski Cezary 1998 Jastków 2 2
18 Tarasiuk Jacek 1998 Lewart Lubartów 1 1
19 Żak Marek 1997 ZKS Elpis Lublin 1 1
20 Nowosad Igor 1998 Żółkiew/Ukraina 1 1

 

 

Kategoria  „O”  -  Rocznik  1992 – 1983
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I  GP II  GP III  GP IV  GP Suma
1 Tabiszewski  Daniel 1985 Chełm 6 8 12 12 38
2 Brygoła  Sebastian 1984 Lublin 12 6 10 10 37
3 Sowa Paweł 1992 KS Agros Zamość 10 10 8 6 34
4 Piasek Kamil 1987 Lublin 7 7 7 8 29
5 Karpiński Wojciech 1989 Lublin 12 12
6 Feledyn Michał 1990 ERKADO Racing Team Kraśnik - 5 7 12
7 Piróg Marek 1992 Tarnawatka Tartak 5 - 5 10
8 Kaczmarski Karol 1986 Lublin 6 6
9 Giejza Łukasz 1988 Hrubieszów Na Rowerach 5 5
10 Kubaj Artur 1991 BKS Miód Kozacki Biłgoraj 4 - 4
11 Biszko Mykola 1986 Żółkiew- Ukraina - 4 4
12 Pupin Paweł 1984 Wrocław 3 3
13 Łatka Piotr 1990 Hrubieszów Na Rowerach 2 2
14 Kapkin Michał 1984 Hrubieszów Na Rowerach 1 1

 

 

Kategoria  „1”  -  Rocznik  1982 – 1973
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I  GP II  GP III  GP IV  GP Suma
1 Procajło Marek 1975 Mayday Lublin 10 -
12
12
34
2 Krawczyk Przemysław 1979 Niemce 6 12
10
5
33
3 Komornik Marek 1977 BSK Miód Kozacki Biłgoraj - 10 7 6 23
4 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów Na Rowerach 5 7 4 16
5 Tomasiak Grzegorz 1973 Mayday Lublin 12 - 12
6 Baran  Grzegorz 1975 Kraśnik 3 8 11
7 Potręć Emil 1981 Mayday Lublin 10 10
8 Sugier Piotr 1980 Mayday Lublin 8 - 8
9 Antoszak Grzegorz 1974 Huta Tarnawadzka 8 8
10 Kiernicki Adrian 1973 Żółkiew - Ukraina - 6 2 8
11 Banaszek Maciej 1976 Mayday Lublin 8 8
12 Grzegrzółka Mariusz 1974 Włodawa 7 - 7
13 Misterek Artur 1974 Lublin 7 7
14 Kuryłowicz Mariusz 1975 Komarów Osada 4 4
15 Kupracz Adam 1975 Dorohusk 3 3
15 Biszczan Marek 1973 Komarów Osada 2 - 2
17 Kuźniarski  Marek 1980 Hrubieszów Na Rowerach 1 - 1

 

 

Kategoria  „II”  Rocznik  -  1972-1963
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I   GP II   GP III  GP IV  GP Suma
1 Kuba  Artur 1969 Parczewska Grupa Rowerowa 6 10 12 6 34
2 Karpiński  Mirosław 1963 Lublin/Natalin 5 12 10 5 32
3 Mrozek Andrzej 1972 Mayday Lublin 10 - 12 22
4 Krawczyk Robert 1964 Mayday Lublin 12 10 22
5 Goral Grzegorz 1966 Lublin 1 8 8 1 18
6 Gutek Piotr 1970 Mayday Lublin 8 8 16
7 Tuz Dariusz 1970 Tow. Miłośnik. Ziemi Horodel. - 6 7 13
8 Łatka Wiesław 1966 Hrubieszow Na rowerach 1 7 8
9 Miszczuk Andrzej 1971 Mayday Lublin 7 - 7
10 Dybowski Janusz 1964 Jastków 6 1 7
11 Kosmala Grzegorz 1970 Mayday Lublin 7 7
12 Bajurko Zbysław 1963 Hrubieszów Na Rowerach - 5 5
13 Kowalczyk Krzysztof 1969 Nieledew 5 5
14 Kozak Andrzej 1970 ZKS Elpis Lublin 4 - 4
15 Wiśniewski Tomasz 1969 Lublin 4 4
16 Branicki Tomasz 1972 Rowerowy Lublin 3 - 3
17 Ścibóra Grzegorz 1966 Lublin 3 3
18 Mela Krzysztof 1966 LTC Lublin 2 - 2
19 Lewandowski Mirosław 1965 Tomaszów Lubelski 2 2

 

 

Kategoria  „III”  Rocznik  -  1962-1953
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I  GP II  GP III  GP IV  GP Suma
1 Ścierka  Ryszard 1957 Wilkołaz 12 12 12 12 48
2 Koza Stanisław 1958 Biłgoraj 8 7 10 8 33
3 Nieleszczuk Sławomir 1954 Puławy 6 8 8 10 32
5 Gula  Janusz 1953 LTC Lublin 7 5 7 6 25
6 Landman Artur 1962 Hrubieszów Na Rowerach 4 4 6 7 21
4 Dziewiela  Jacek 1956 Lublin 10 10 20
8 Mielech Stefan 1956 Biłgoraj 3 5 5 13
10 Watras  Marek 1958 Hrubieszów Na Rowerach 3 1 4 10
7 Moskaluk Bogdan 1960 Tomaszów Lubelski 5 4 9
9 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin - 6 6
12 Oberda Włodzimierz 1953 Parczewska Grupa Rowerowa - 2 1 3 6
13 Krupiński Adam 1954 Zamość 3 2 5
11 Szawurski Robert 1960 Hrubieszów Na Rowerach 1 1 1 1 4
14 Stachyra Waldemar 1960 Mayday Lublin 2 - 2
15 Gałan Piotr 1960 Krynice 2 2
16 Puzio Andrzej 1956 Hrubieszów Na Rowerach 1 - 1
17 Łuczkiewicz  Stanisław 1958 Hrubieszów Na Rowerach 1 - 1

 

 

Kategoria  „IV”  Rocznik  1952 i starsi
Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość I  GP II  GP III  GP IV  GP Suma
1 Matys  Jacek 1946 Lublin 10 12 12 12 46
2 Wszoła Janusz 1949 Biłgoraj 7 8 7 7 29
3 Dąbrowski Jerzy 1949 Chełm 8 10 8 26
4 Włodarczyk Mirosław 1945 Lewart Lubartów 12 10 22
5 Arent Jan Stanisław 1947 Snopków 5 7 6 18
6 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów Na Rowerach 8 10 18
7 Telicki  Edward 1947 Hrubieszów Na Rowerach 6 6 12
8 Kupracz Paweł 1944 Dorohusk 5 5
9 Piskorz Janusz 1951 Lublin 4 4

 

 

 

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach