Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX 2013

Kategoria KOBIETY

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Sowa Ewelina

1992

KS Agros Zamość

12

12

24

3

Ciesielczuk  Wiktoria

1998

MAYDAY Start Lublin Hrubieszów

10

10

20

2

Landman Teresa

1967

Hrubieszów Na Rowerach

7

7

14

4

Ramiączko Wiktoria

2003

KK Roztocze Tomaszów

12

12

5

Banaszkiewicz Maria

1962

Hrubieszów Na Rowerach

8

8

5

Senkowska Wiktoria

2000

Hrubieszów

8

8

7

Banaszek Elżbieta

1969

Hrubieszów Na Rowerach

6

6

7

Ciesielczuk Natalia

1989

Hrubieszów

6

6

 

Kategoria JUNIOR 1994 i młodsi

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Skórka Kornel

1998

Ks Agros Zamość

10

12

22

2

Lipianin Marcin

1996

KLKS Azalia Brzóza Królewska

12

8

20

3

Kulasza Rafał

1996

KS Agros Zamość

8

10

18

4

Zdeb Hubert

1998

KS Agros Zamość

7

7

14

5

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów Na Rowerach

5

5

10

6

Bartosik Sylwester

1997

KK Roztocze Tomaszów

6

6

6

Markowicz Damian

2000

KS Agros Zamość

6

6

8

Wiejak Kamil

2000

Hrubieszów

4

4

Kategoria „0” 1984 – 1993

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Tabiszewski  Daniel

1985

Chełm

12

12

10

10

44

2

Brygoła  Sebastian

1984

Lublin

10

10

8

7

35

3

Kozak Artur

1987

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

12

12

24

4

Sowa Paweł

1992

KS Agros Zamość

6

7

8

21

5

Feledyn Michał

1990

Baran Cycling Team

8

6

14

6

Piróg Marek

1992

KK Roztocze Tomaszów

7

4

11

7

Sobieszczański Sylwester

1993

KK Roztocze Tomaszów

3

5

8

8

Szmiga Michał

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

2

4

6

8

Niewczas Michał

1985

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

6

6

10

Pukas Paweł

1991

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

5

5

10

Broda Bartłomiej

1992

Swólnik

5

5

12

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów Na Rowerach

1

1

12

Michalak Michał

1993

ERKADO Racing Kraśnik

1

1

Kategoria „1” 1974 – 1983

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

6

10

8

10

34

2

Procajło Marek

1975

Mayday Lublin

10

10

12

32

3

Krawczyk Przemysław

1979

Niemce

8

8

7

8

31

4

Potręć Emil

1981

Mayday Lublin

12

12

24

5

Kubiak Krzysztof

1978

Hrubieszów Na Rowerach

6

7

13

6

Antoszak Grzegorz

1974

KK Roztocze Tomaszów

12

12

7

Krzaczek Łukasz

1982

KK Roztocze Tomaszów

5

6

11

8

Sawa Robert

1976

Auto Mike Team

7

7

Kategoria „2” 1964 – 1973

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Kuba  Artur

1969

Parczewska Grupa Rowerowa

7

12

7

12

38

2

Gutek Piotr

1970

Mayday Lublin

10

8

10

28

3

Krawczyk Robert

1964

Mayday Lublin

8

10

18

4

Goral Grzegorz

1966

Lublin

8

3

5

16

5

Kimak Artur

1972

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

6

8

14

6

Tomasiak Grzegorz

1973

Mayday Lublin

12

12

6

Mrozek Andrzej

1972

Mayday Lublin

12

12

6

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

5

7

12

9

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze Tomaszów

10

10

9

Ługowski Artur

1973

Hrubieszów

4

6

10

11

Wiśniewski Tomasz

1969

Mayday Lublin

6

6

12

Branicki Tomasz

1972

Rowerowy Lublin

5

5

13

Świta Sławomir

1970

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

4

4

14

Biszczan Marek

1973

KK Roztocze Tomaszów

3

3

Kategoria „3” 1954 – 1963

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Ścierka  Ryszard

1957

Wilkołaz

12

12

12

12

48

2

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

7

10

10

7

34

3

Koza Stanisław

1958

Biłgoraj

10

7

7

8

32

4

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

8

8

10

26

5

Dziewiela Jacek

1956

Lublin

8

8

6

22

6

Landman Artur

1962

Hrubieszów Na Rowerach

6

5

6

4

21

7

Wepa Wiesław

1956

Chełm

5

2

3

1

11

8

Watras  Marek

1958

Hrubieszów Na Rowerach

2

3

4

9

8

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze Tomaszów

4

4

1

9

8

Mitura Jerzy

1954

Lublin

6

3

9

11

Paszko Stanisław

1957

Gorajec Zagroble

3

1

1

1

6

12

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze Tomaszów

1

1

2

1

5

12

Nieleszczuk Sławomir

1954

Mostostal Puławy

5

5

12

Zając Zbigniew

1962

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

5

5

15

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

1

1

1

3

15

Krupiński Adam

1954

Zamość

1

1

1

3

17

Mielech Stefan

1956

Biłgoraj

1

1

2

17

Łuczkiewicz Stanisław

1958

Hrubieszów Na Rowerach

1

1

2

17

Merecki Mirosław

1960

Rzym/Włochy

2

2

20

Mielech Stefan

1956

BKS Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

20

Potręć Stanisław

1958

Lublin

1

1

20

Romański Zbigniew

1955

Lublin

1

1

20

Teterycz Jan

1957

Hrubieszów

1

1

Kategoria „4” 1953 i starsi

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Gula Janusz

1953

LTC Lublin

8

10

12

12

42

2

Matys  Jacek

1946

Lublin

12

12

6

10

40

3

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów Na Rowerach

7

5

10

8

30

4

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

6

7

8

7

28

5

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów Na Rowerach

6

7

6

19

6

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

10

8

18

7

Wszoła Janusz

1949

Biłgoraj

4

5

5

14

8

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów Na Rowerach

4

3

7

9

Hojda Lucjan

1953

Hrubieszów Na Rowerach

5

5

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach