Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX 2014


Kategoria KOBIETY

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Boguta Patrycja

1982

LKKG Lublin

10

12

22

2

Ciesielczuk Oliwia

2001

MAYDAY Start Lublin Hrubieszów

7

10

17

3

Ciesielczuk Wiktoria

1998

MAYDAY Start Lublin Hrubieszów

12

12

4

Zygo Karolina

1996

Rowerowy Lublin

8

8

5

Ługowska Wiktoria

2000

Hrubieszów

6

6

6

Furlepa Julia

2002

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Smoryń

5

5

7

Ciesielczuk Natalia

1989

Hrubieszów

4

4

Kategoria JUNIOR 1995 i młodsi

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

8

8

10

12

38

2

Niedźwiecki Mateusz

1996

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Chłopków

7

12

8

27

3

Skórka Kornel

1998

Zamość

12

12

24

4

Kulasza Rafał

1996

Zamość

10

10

20

5

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Lublin

7

10

17

6

Branicki  Tomasz

2003

Baran Cycling Team

6

6

7

Wawrzecki Konrad

1998

Hrubieszów

6

6


Kategoria „0” 1985 – 1994

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

12

12

12

12

48

2

Broda Bartłomiej

1992

Świdnik

7

5

7

10

29

3

Sowa Paweł

1992

KS Agros Zamość

10

10

8

28

4

Krakowiak Łukasz

1989

Hrubieszów na Rowerach

4

8

6

7

25

5

Surma Marcin

1991

Rzeszów

7

5

8

20

6

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Lublin

10

10

7

Fila Piotr

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Jarocin

2

3

4

9

8

Mazur Grzegorz

1986

Rowerowy Lublin

5

4

9

9

Niewczas Michał

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

3

6

9

10

Pukas Paweł

1991

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

8

8

11

Piróg Marek

1992

KK Roztocze

6

6

12

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

2

3

5

13

Góźć Rafał

1992

Świdnik

1

1

Kategoria „1” 1975 – 1984

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team Lublin

12

10

12

34

2

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

5

12

7

10

34

3

Brygoła Sebastian

1984

KK Roztocze

8

10

8

8

34

4

Potręć Emil

1981

MAYDAY Team Lublin

10

12

22

5

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

7

6

7

20

6

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Podborcze

4

6

5

15

7

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

5

3

6

15

8

Owczarek Filip

1979

MAYDAY Lublin

8

8

9

Lirski Marcin

1982

KK Cyklon Warszawa

7

7

10

Kubiak Krzysztof

1978

Hrubieszów

1

2

4

7

11

Lewandowski Norbert

1975

Lublin

6

6

12

Krzaczek Łukasz

1982

KK Roztocze

1

4

5

13

Baran  Grzegorz

1975

Baran Cycling Team

5

5

14

Kaczmarek Maciej

1976

Lublin

4

4

15

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

3

3

16

Pawelec Dawid

1981

Rowerowy Lublin

2

2

Kategoria „2” 1965 – 1974

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Mrozek  Andrzej

1972

MAYDAY Team Lublin

12

12

12

36

2

Kuba Artur

1969

Parczewska Grupa Rowerowa

6

12

10

6

34

3

Branicki  Tomasz

1972

Baran Cycling Team

5

10

7

10

32

4

Gutek Piotr

1970

MAYDAY TeamLublin

7

8

7

22

5

Lewandowski Mirosław

1965

KK Tomaszów Lubelski

3

8

5

4

20

6

Kosmala Grzegorz

1970

Lublin

8

8

16

7

Żurek Krzysztof

1972

Auto Mike Team Łęczna

4

6

5

15

8

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

2

7

3

2

14

9

Wiśniewski Tomasz

1969

MAYDAY Team Lublin

10

10

10

Usowski Sławomir

1970

Mieniany

4

3

7

11

Ługowski Artur

1973

Hrubieszów

1

2

3

12

Lenard Tomasz

1974

Hrubieszów

1

1

13

Turski Piotr

1973

Lublin

1

1

Kategoria „3” 1955 – 1964

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

10

12

12

8

42

2

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

8

10

7

25

3

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

7

8

10

25

4

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

12

12

24

5

Landman Artur

1962

Hrubieszów

5

6

6

6

23

6

Figura  Jacek

1963

Lublin

7

10

17

7

Romański Zbigniew

1955

Lublin

3

4

5

5

17

8

Koza Stanisław

1958

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

6

8

14

9

Watras  Marek

1958

Hrubieszów

2

3

3

4

12

10

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

7

7

11

Potręć Stanisław

1958

Lublin

5

2

7

12

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

1

4

5

13

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

1

1

1

2

5

14

Paszko Stanisław

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

2

1

4

15

Sypytkowski Andrzej

1963

MAYDAY Team Lublin

4

4

16

Wepa Wiesław

1956

Chełm

3

3

17

Piątak Ryszard

1955

Hrubieszów

1

1

2

18

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

1

1

2

19

Kramarczuk Marek

1963

Hrubieszów

1

1

20

Bojarczuk Mirosław

1955

Hrubieszów

1

1

21

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

1

1

Kategoria „4” 1954 i starsi

Lp

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

I GP

II GP

III GP

IV GP

Suma

1

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

8

10

12

12

42

2

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

10

8

10

10

38

3

Matys Jacek

1946

Lublin

6

7

7

7

27

4

Pyzikowski Cezary

1954

Lublin

12

12

24

5

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

2

5

8

6

21

6

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

5

1

6

8

20

7

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

7

6

4

17

8

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

4

4

3

11

9

Kuśmierz Krzysztof

1949

Wilkołaz

3

1

5

1

10

10

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

1

2

4

2

9

11

Płonowski Stanisław

1949

Lublin

5

5

12

Krupiński Adam

1954

Zamość

3

3

13

Mil Władysław

1936

Hrubieszów

3

3

14

Hojda Lucjan

1953

Wolica

1

1

15

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

1

1

16

Chruściel Witold

1945

Lubartów

1

1





REGULAMIN - HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA 2014

  1. Cel imprezy:
    • Popularyzacja masowego kolarstwa i czynna forma wypoczynku
    • Promocja miasta Hrubieszowa
    • Promocja Lubelszczyzny
  2. Organizator:
    • Stowarzyszenie „Hrubieszów Na Rowerach’’ | 22-500 Hrubieszów ul. Ciesielczuka 2 (HOSiR) Tel. 84 696 23 81
  3. Termin i miejsce:
    • I Czasówka - 01.05.2014r.
    • II Czasówka - 15.06.2014r.
    • III Czasówka - 06.07.2014r.
    • IV Czasówka - 07.09.2014r.
      - Charakterystyka trasy: teren płaski, nawierzchnia asfaltowa (stan b. dobry)
      - Długość trasy - 17,4 km ZOSIN - HRUBIESZÓW
      -
      Długość trasy - 15 km TERATYN - HRUBIESZÓW
  4. Zgłoszenia i zasady uczestnictwa:
    • W wyścigu mogą brać udział kolarze zrzeszeni i niezrzeszeni (licencja nie obowiązuje)
    • Zapisy odbywać się będą w dniu zawodów od godz. 9.00 - 10.30 przy hali HOSiR ul. Ciesielczuka 2 lub na starcie do godz. 10.50
    • Start o godz. 11.00 w Zosinie i Teratynie (wg. harmonogramu)
  5. Sposób przeprowadzania zawodów:
    • Jazda indywidualna na czas
    • Zawodnicy startują co 2 min
    • Kolejność startujących będzie losowana
    • Wyścig odbywać się będzie przy ruchu otwartym, obowiązują przepisy ruchu drogowego
  6. Kategorie wiekowe:
    • Kategoria "Junior" - wiek 19 lat i młodsi rocznik 1995
    • Kategoria "0" – wiek 20 - 29 lat i rocznik 1994-1985
    • Kategoria "I" – wiek 30 – 39 lat rocznik 1984-1975
    • Kategoria "II" – wiek 40-49 lat rocznik 1974-1965
    • Kategoria "III" – wiek 50-59 lat rocznik 1964-1955
    • Kategoria "IV" – wiek 60 – wzwyż rocznik 1954 i starsi starsi
    • Kategoria "Kobiety" bez limitu wiekowego
      (Dystans dla wszystkich kategorii wynosi 17,4 km i 15km)
  7. Postanowienia końcowe:
    • W zawodach Grand Prix będzie prowadzona punktacja
      - Punktowane będą 4 starty indywidualne
      - Punktacją objęte będą wszystkie miejsca w kategoriach wiekowych
      - I miejsce: 12pkt, II miejsce: 10pkt, III miejsce: 8pkt, IV miejsce: 7pkt, V miejsce: 6pkt, VI miejsce: 5pkt, VII miejsce: 4pkt, VIII miejsce: 3pkt, IX miejsce: 2pkt, X miejsce i każdy kto ukończy: 1pkt
      - Suma punktów z wszystkich startów wyłoni zwycięzcę
    • Pierwsze 3 miejsca w każdej kategorii będą nagrodzone pucharami, zwycięzca kategorii nagrodą rzeczową (po każdym starcie)
    • Miejsca 1 – 6 dyplomy
    • Obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł (od kat. "0" wzwyż)
    • Zwycięzcy w punktacji ogólnej otrzymają nagrody rzeczowe (3 pierwsze miejsca w każdej kategorii)
    • Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją wyścigu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po wyścigu
    • Uczestnik rajdu przyjmuje do wiadomości, że w razie wypadku nie może wnosić żadnych roszczeń w stosunku do organizatora. Zgadza się z warunkami uczestnictwa i zgłasza swoje uczestnictwo w zawodach
    • Niepełnoletni zawodnicy do lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach
    • Wszyscy uczestnicy zostają ubezpieczeni przez organizatora (OC, NW)
Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach