Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:

"ADVENTURE" Artur Kuba;
Jan Zderkiewicz - nadzór budowlany inwestorski;
BIG STAR, 4F -
ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

Tabela wyników GP 2016

 

KLASYFIKACJA OPEN

 

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

10

8

5

23

2

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

7

12

19

3

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

2

7

10

19

4

Kozak Artur

1987

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

10

8

18

5

Broda Bartłomiej

1992

Baran Cycling Team

1

1

12

14

6

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

6

1

7

14

7

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

8

4

12

8

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Team Lublin

12

12

9

Kosmala Grzegorz

1970

ATOL BIKE

3

6

9

10

Verbytskyy Andriy

1981

Lwów/Ukraina

6

6

11

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

n.u.

5

5

12

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

5

5

13

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

4

4

14

Seliverstor Roman

1996

Lwów/Żółkiew/Ukraina

4

4

15

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

1

1

1

3

16

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

1

1

1

3

17

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów HNR

1

1

1

3

18

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

1

1

1

3

19

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów HNR

1

1

1

3

20

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

1

1

1

3

21

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

1

1

1

3

22

Landman Artur

 

Hrubieszów HNR

11

1

1

3

23

Matys Jacek

1946

MAYDAY Team Lublin

1

1

1

3

24

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

1

1

1

3

25

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Team Lublin

3

3

26

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

1

1

1

3

27

Potręć Stanisław

1958

MAYDAY  Team Lublin

1

1

1

3

28

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

1

2

3

29

Romański Zbigniew

1955

Lublin

1

1

1

3

30

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

2

3

31

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

1

1

1

3

32

Tuz Dariusz

1970

TMZH Horodło

1

1

1

3

33

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

1

1

1

3

34

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

1

1

1

3

35

Zhukovskyy Rostystav

1990

Żółkiew/Ukraina

3

3

36

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

1

1

1

3

37

Ciesielczuk Wiktoria

1998

MAYDAY Lublin Hrubieszów

1

1

2

38

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

1

1

2

39

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

1

1

2

40

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

1

1

2

41

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Team Lublin

1

1

2

42

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

1

2

43

Lewandowski Mirosław

 

KK Roztocze

1

1

2

44

Mudryi Liubomyr

1963

Czerwonograd

1

1

2

45

Pelykh Pavlo

1958

Lwów Tandem

1

1

2

46

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

2

47

Temporowicz Bartłomiej

19600

Hrubieszów

1

1

2

48

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

1

1

2

49

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

1

1

2

50

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

2

51

Antoszak Eugeniusz

1984

Dynamo Trier/Niemcy

1

1

52

Badurowicz Konrad

1981

Parczewska Grupa Rowerowa

1

1

53

Bajurka Aleksandra

1998

Hrubieszów

1

1

54

Bielecki Sebastian

2000

Piaski

1

1

55

Buchatskiy Oleg

1963

Lwów

1

1

56

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

1

1

57

Cioczek Dorota

1985

MAYDAY TEAM Lublin

1

1

 

Cyburt Dominik

1993

Łańcut

1

1

59

Daniluk Adolf

1946

Hrubieszów

1

1

60

Drobit Volodymyr

1972

Sokal/Ukraina

1

1

61

Duszczyński Bartosz

1985

KK Roztocze

1

1

62

Garbaruk Maksym

1997

Łuck/Ukraina

1

1

63

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

1

1

64

Hurkała Mateusz

1999

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

65

Huzov Viktor

19844

Lwów/Ukraina

1

1

66

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

1

1

67

Khomyn Andriy

1987

Lwów/Ukraina

1

1

68

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

1

1

69

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

70

Konwa Arkadiusz

1995

Puchaczów

1

1

71

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

1

1

72

Krasuski Janusz

1975

Łęczna

1

1

73

Krubnik Adam

1975

Vipack Biłgoraj

1

1

74

Krzaczek Łukasz

1982

KK Roztocze

1

1

75

Kubica Aleksandra

1995

Tramwajarz Łódź - Gliwice

1

1

76

Laskowski Andrzej

1968

Promil Runing Bike

1

1

77

Lazoryk Andryi

1974

Sokal/Ukraina

1

1

78

Mazurek Monika

1974

LKK Lublin

1

1

79

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

1

1

80

Nahirnyi Yaroslav

1954

Sokal/Ukraina

1

1

81

Niezabitowska Ewa

1985

MAYDAY TEAM Lublin

1

1

82

Pawęzka Michał

1982

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

83

Potręć Emil

1981

MAYDAY Team Lublin

1

1

84

Pyzikowski Cezary

1954

LKK Lublin

1

1

85

Pyzikowski Paweł

1978

LKK Lublin

1

1

86

Rybarczyk Damian

1982

Chorzów

1

1

87

Sosnowski Jarosław

1963

Łęczna

1

1

 

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

11

1

89

Śledziński Marian

1953

Chełm

1

1

90

Tsybulskyi Andrii

1985

Sokal/Ukraina

1

1

91

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

1

92

Wepa Wiesław

1956

Chełm

1

1

93

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

1

1

94

Zając Tomasz

1971

Hrubieszów

1

1

95

Ziejewski Jacek

1969

Hrubieszów HNR

1

1

96

Żukowska Barbara

1968

Lublin

1

1

97

Żurek Krzysztof

1972

MAYDAY Team Lublin

1

1

98

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

1

1

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

 

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

12

0

12

24

2

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

4

0

8

12

3

Żukowska Barbara

1968

Lublin

10

0

10

4

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

10

10

5

Kubica Aleksandra

1995

Tramwajarz Łódź - Gliwice

8

0

8

6

Mazurek Monika

1974

LKK Lublin

7

0

7

7

Bajurka Aleksandra

1998

Hrubieszów

7

7

8

Cioczek Dorota

1985

MAYDAY TEAM Lublin

6

0

6

9

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

5

0

5

10

Niezabitowska Ewa

1985

MAYDAY TEAM Lublin

3

0

3

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1997 i młodsi)

 

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

12

12

12

36

2

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów HNR

8

8

8

24

3

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

6

7

10

23

4

Garbaruk Maksym

1997

Łuck/Ukraina

10

10

5

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

10

10

6

Hurkała Mateusz

1999

BSK Miód Kozacki Tereszpol

7

7

7

Bielecki Sebastian

2000

Piaski

5

5


KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1987 – 1996)


Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Broda Bartłomiej

1992

Baran Cycling Team

12

7

12

31

2

Kozak Artur

1987

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

12

10

22

3

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Team Lublin

10

8

18

4

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

7

6

5

18

5

Khomyn Andriy

1987

Lwów/Ukraina

10

10

6

Cyburt Dominik

1993

Łańcut

8

8

7

Seliverstor Roman

1996

Lwów/Żółkiew/Ukraina

8

8

8

Zhukovskyy Rostystav

1990

Żółkiew/Ukraina

7

7

9

Konwa Arkadiusz

1995

Puchaczów

6

6

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1977 – 1986)

 

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

10

10

12

32

2

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

6

4

7

17

3

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Team Lublin

12

12

4

Verbytskyy Andriy

1981

Lwów/Ukraina

12

12

5

Duszczyński Bartosz

1985

KK Roztocze

10

10

6

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

8

8

7

Pyzikowski Paweł

1978

LKK Lublin

8

8

8

Rybarczyk Damian

1982

Chorzów

8

8

9

Badurowicz Konrad

1981

Parczewska Grupa Rowerowa

7

7

10

Potręć Emil

1981

MAYDAY Team Lublin

7

7

11

Antoszak Eugeniusz

1984

Dynamo Trier/Niemcy

6

6

12

Huzov Viktor

1984

Lwów/Ukraina

5

5

13

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

5

5

14

Krzaczek Łukasz

1982

KK Roztocze

4

4

15

Pawęzka Michał

1982

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

3

3

16

Tsybulskyi Andrii

1985

Sokal/Ukraina

2

2

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1967 – 1976)

 

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Kaczmarek Maciej

 

MAYDAY Team Lublin

12

10

8

30

2

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

66

8

12

26

3

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

8

12

20

4

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

10

6

16

5

Kosmala Grzegorz

1970

ATOL BIKE

5

10

15

6

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

3

4

7

14

7

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

2

6

8

8

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

n.u.

7

7

9

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Team Lublin

7

7

10

Tuz Dariusz

1970

TMZH Horodło

1

1

5

7

11

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

4

3

7

12

Żurek Krzysztof

1972

MAYDAY Team Lublin

5

5

13

Zając Tomasz

1971

Hrubieszów

4

4

14

Lazoryk Andryi

1974

Sokal/Ukraina

2

2

15

Drobit Volodymyr

1972

Sokal/Ukraina

1

1

16

Krasuski Janusz

1975

Łęczna

1

1

17

Krubnik Adam

1975

Vipack Biłgoraj

1

1

18

Laskowski Andrzej

1968

Promil Runing Bike

1

1

19

Ziejewski Jacek

1969

Hrubieszów HNR

1

1

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1957 – 1966)

 

Nr r

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów HNR

6

7

10

23

2

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

8

12

20

3

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

8

12

20

4

Pelykh Pavlo

1958

Lwów Tandem

7

10

17

5

Potręć Stanisław

1958

MAYDAY  Team Lublin

4

5

7

16

6

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

12

12

7

Mudryi Liubomyr

1963

Czerwonograd

4

8

12

8

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

10

10

9

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

6

7

10

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

6

6

11

Buchatskiy Oleg

1963

Lwów

5

5

12

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

2

3

5

13

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

3

3

14

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

1

1

15

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

1

1

16

Sosnowski Jarosław

1963

Łęczna

1

1

17

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

1


KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60+ LAT (1951 – 1956)

 

Nr r

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

8

12

10

30

2

Romański Zbigniew

1955

Lublin

7

10

8

25

3

Firson Viktor

1954

Dniepropietrowsk

10

12

22

4

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

5

8

7

20

5

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

6

7

6

19

6

Pyzikowski Cezary

1954

LKK Lublin

12

12

7

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

3

6

9

8

Nahirnyi Yaroslav

1954

Sokal/Ukraina

5

5

9

Wepa Wiesław

1956

Chełm

4

4

10

Śledziński Marian

1953

Chełm

2

2


KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  60+ LAT (1950 i starsi)

 

Nr r

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

12

12

10

34

2

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

10

8

6

24

3

Matys Jacek

1946

MAYDAY Team Lublin

7

7

8

22

4

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

6

5

5

16

5

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

5

10

15

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

8

7

15

7

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

12

12

8

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów HNR

3

4

4

11

9

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

4

6

10

10

Daniluk Adolf

1946

Hrubieszów

3

3


KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

 

Nr r

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów

8

12

12

32

2

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

10

10

20

3

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

6

7

7

20

4

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

7

10

17

5

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

5

8

13

6

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

12

12

7

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

2

6

1

9

8

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

4

5

9

9

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

8

8

10

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

1

5

1

7

11

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

6

6

12

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

4

4

13

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

2

3

14

Watras  Marek

1958

Hrubieszów

3

3

15

Zając Tomasz

1971

Hrubieszów

3

3

16

Bajurka Aleksandra

1998

Hrubieszów

1

1

17

Daniluk Adolf

1946

Hrubieszów

1

1

18

Ziejewski Jacek

19699

Hrubieszów

1

1

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach