Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

II HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA - Białopole – Hrubieszów 04.06.2017 r.




Termin: 4 maja 2017r.

Trasa: Białopole - Hrubieszów

Dystans: 25 km


 

 

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

19

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

33:25,77

0

2

31

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

34:15,24

2

3

32

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

34:38,74

J

4

42

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

35:01,05

2

5

27

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

35:05,68

0

6

22

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Team Lublin

35:14,81

2

7

29

Pyzikowski Paweł

1978

LKK Lublin

35:32,04

1

8

23

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Team Lublin

35:43,82

0

9

21

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

36:15,04

4

10

37

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

36:20,71

4

11

39

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

36:26,46

1

12

13

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

36:34,04

3

13

20

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

36:37,95

4

14

34

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

37:17,45

1

15

15

Rudy Paweł

1980

Tomaszów Lubelski

37:57,37

1

16

6

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

38:03,23

4

17

3

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

38:33,48

2

18

12

Landman Artur

1962

Hrubieszów HNR

38:43,68

3

19

30

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

38:43,76

3

20

35

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

39:05,45

4

21

18

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

39:47,02

5

22

24

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

39:49,39

4B

23

33

Romański Zbigniew

1955

Lublin

41:45,45

4

24

4

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

42:00,72

2

25

17

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

42:15,58

3

26

44

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

42:20,20

3

27

14

Mudryi Liubomyr

1963

Czerwonograd/Ukraina

42:22,74

3

28

26

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

42:25,98

3

29

41

Bielecki Sebastian

2000

MAYDAY TEAM Lublin

43:51,92

J

30

2

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

44:01,54

5

31

36

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

44:42,58

J

32

40

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

44:54,74

4B

33

16

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

46:23,61

5

34

43

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

46:55,26

2

35

25

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

47:04,81

4

36

1

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

47:14,67

3

37

11

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

47:20,93

3

38

5

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

49:11,46

J

39

38

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

51:55,02

3

40

8

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

53:08,78

4B

41

28

Tuz Dariusz

1970

TZMH Horodło

53:47,92

2

42

7

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów HNR

59:14,32

4B

43

9

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

n.u.

2

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1998 i młodsi)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

32

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

34:38,74

2

41

Bielecki Sebastian

2000

MAYDAY TEAM Lublin

43:51,92

3

36

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

44:42,58

4

5

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

49:11,46

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1988 – 1997)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

19

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

33:25,77

2

27

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

35:05,68

3

23

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Team Lublin

35:43,82

 

 

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1978 – 1987)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

29

Pyzikowski Paweł

1978

LKK Lublin

35:32,04

2

39

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

36:26,46

3

34

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

37:17,45

4

15

Rudy Paweł

1980

Tomaszów Lubelski

37:57,37

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1968 – 1977)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

31

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

34:15,24

2

42

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

35:01,05

3

22

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Team Lublin

35:14,81

4

3

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

38:33,48

5

4

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

42:00,72

6

43

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

46:55,26

7

28

Tuz Dariusz

1970

TZMH Horodło

53:47,92

8

9

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

n.u.

 

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1958 – 1967)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

13

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

36:34,04

2

12

Landman Artur

1962

Hrubieszów HNR

38:43,68

3

30

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

38:43,76

4

17

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

42:15,58

5

44

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

42:20,20

6

14

Mudryi Liubomyr

1963

Czerwonograd/Ukraina

42:22,74

7

26

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

42:25,98

8

1

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

47:14,67

9

11

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

47:20,93

10

38

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

51:55,02

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1952 – 1957)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

21

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

36:15,04

2

37

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

36:20,71

3

20

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

36:37,95

4

6

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

38:03,23

5

35

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

39:05,45

6

33

Romański Zbigniew

1955

Lublin

41:45,45

7

25

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

47:04,81

 

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69  LAT (1947 – 1951)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

24

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

39:49,39

2

40

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

44:54,74

3

8

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

53:08,78

4

7

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów HNR

59:14,32

 

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1946 i starsi)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

18

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

39:47,02

2

2

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

44:01,54

3

16

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

46:23,61

 

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

3

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

38:33,48

2

12

Landman Artur

1962

Hrubieszów

38:43,68

3

4

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

42:00,72

4

44

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

42:20,20

5

26

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

42:25,98

6

2

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

44:01,54

7

1

Watras  Marek

1958

Hrubieszów

47:14,67

8

7

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

59:14,32

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach