Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2017 r.

KLASYFIKACJA OPEN

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

8

10

8

5

31

2

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

5

6

6

10

27

3

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

7

12

19

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

7

8

4

19

5

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Team Lublin

3

12

15

6

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

2

2

1

8

13

7

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

1

1

3

7

12

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

12

12

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

12

12

10

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

10

10

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

10

10

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

4

1

5

10

13

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

7

7

14

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

1

1

1

4

7

15

Holinchak Svyatoslav

1997

Czerwonograd/Ukraina

6

6

Romanenkov Valeriy

1999

Lwów/Żółkiew/Ukraina

6

6

Rudy Paweł

1980

Tomaszów Lubelski

1

1

1

3

6

18

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Team Lublin

5

5

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

3

2

5

20

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

1

1

1

1

4

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

1

1

1

1

4

Landman Artur

1962

Hrubieszów HNR

1

1

1

1

4

Pyzikowski Paweł

1978

LKK Lublin

4

4

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

1

1

1

4

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

1

1

1

1

4

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

1

1

1

1

4

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

1

1

1

1

4

28

Bielecki Sebastian

2000

MAYDAY TEAM Lublin

1

1

1

3

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

1

1

1

3

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

1

1

1

3

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

1

1

1

3

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

1

1

1

3

Mudryi Liubomyr

1963

Czerwonograd/Ukraina

1

1

1

3

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

1

1

3

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

3

36

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

1

1

2

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

1

1

2

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

1

1

2

Goral Grzegorz

1966

LTC Lublin

1

1

2

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów HNR

1

1

2

Kołodziej Mariusz

1971

Cyców

1

1

2

Krasuski Janusz

1975

Łęczna

1

1

2

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

1

1

2

Lazoryk Andryi

1974

Sokal/Ukraina

1

1

2

Matys Jacek

1946

MAYDAY Team Lublin

1

1

2

Piróg Marek

1992

KK Roztocze

1

1

2

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

1

1

2

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

2

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

1

1

2

Tuz Dariusz

1970

TZMH Horodło

1

1

2

Usidus Piotr

1990

Świdnik

1

1

2

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

1

1

2

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

1

1

2

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

1

1

2

Yakovlev Mykyta

2001

Lwów/Ukraina

2

2

Żurek Krzysztof

1972

MAYDAY Team Lublin

1

1

2

57/90

Baran  Grzegorz

1975

Baran Cycling Team

1

1

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

1

1

Dobosz Tomasz

1974

Strefa X

1

1

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

1

1

Hałucha Szymon

2000

Tarnawatka

1

1

Kiełbasa Robert

1987

Lublin

1

1

Klin Jerzy

1952

Lublin

1

1

Koshelyev Serhiy

1960

Lwów/Ukraina

1

1

Kot Mateusz

2001

Hrubieszów

1

1

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

1

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

1

1

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

1

1

Mateszko Piotr

1986

Baran Cycling Team

1

1

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

1

1

Mil Władysław

1936

Hrubieszów HNR

1

1

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

1

1

Pavlyk Androii

1984

Żółkiew/Ukraina

1

1

Prokopenko Yoriy

2001

Lwów/Ukraina

1

1

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1

1

Romański Zbigniew

1955

Lublin

1

1

Rudko Viacheslaw

1954

Chervonograd/Ukraina

1

1

Serwinek Grzegorz

1999

Wilkołaz

1

1

Soboliev Mykola

1961

Łuck/Ukraina

1

1

Soltys Bohdana

2000

Lwów/Ukraina

1

1

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

1

1

Tsybulskyi Andrii

1985

Sokal/Ukraina

1

1

Wichowski Arkadiusz

1974

Garwolin

1

1

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

1

1

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

1

1

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

Zmysłowski Jacek

1957

Lublin

1

1

Żukowska Barbara

1968

Lublin

1

1

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

1

1

KLASYFIKACJA KOBIETY

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

12

12

24

2

Żukowska Barbara

1968

Lublin

12

12

3

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

10

10

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

10

10

Soltys Bohdana

2000

Lwów/Ukraina

10

10

6

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

8

8

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1998 i młodsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

12

12

12

36

2

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

7

10

10

27

3

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

8

8

8

24

4

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

7

8

6

21

5

Romanenkov Valeriy

1999

Lwów/Żółkiew/Ukraina

12

12

6

Yakovlev Mykyta

2001

Lwów/Ukraina

10

10

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

10

10

8

Prokopenko Yoriy

2001

Lwów/Ukraina

7

7

Serwinek Grzegorz

1999

Wilkołaz

7

7

10

Hałucha Szymon

2000

Tarnawatka

6

6

11

Kot Mateusz

2001

Hrubieszów

5

5

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1988 – 1997)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

8

10

10

12

40

2

Kazanowski Paweł

1990

MAYDAY Team Lublin

8

12

20

3

Usidus Piotr

1990

Świdnik

7

10

17

4

Piróg Marek

1992

KK Roztocze

7

8

15

5

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

12

12

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

12

12

7

Holinchak Svyatoslav

1997

Czerwonograd/Ukraina

10

10

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1978 – 1987)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Rudy Paweł

1980

Tomaszów Lubelski

10

7

8

12

37

2

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

12

12

24

3

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

8

8

16

4

Pyzikowski Paweł

1978

LKK Lublin

12

12

5

Kiełbasa Robert

1987

Lublin

10

10

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

10

10

Pavlyk Androii

1984

Żółkiew/Ukraina

10

10

8

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

7

7

Tsybulskyi Andrii

1985

Sokal/Ukraina

7

7

10

Mateszko Piotr

1986

Baran Cycling Team

6

6

11

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

5

5

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1968 – 1977)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

10

12

10

10

42

2

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów HNR

7

7

6

8

28

3

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

10

12

22

4

Żurek Krzysztof

1972

MAYDAY Team Lublin

8

7

15

5

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

12

12

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

12

12

7

Krasuski Janusz

1975

Łęczna

4

5

9

8

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

8

8

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Team Lublin

8

8

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

2

6

8

Kołodziej Mariusz

1971

Cyców

1

7

8

12

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

1

5

6

Tuz Dariusz

1970

TZMH Horodło

4

2

6

Wichowski Arkadiusz

1974

Garwolin

6

6

15

Lazoryk Andryi

1974

Sokal/Ukraina

1

4

5

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

5

5

17

Baran  Grzegorz

1975

Baran Cycling Team

3

3

Dobosz Tomasz

1974

Strefa X

3

3

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1958 – 1967)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów HNR

10

10

8

12

40

2

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

7

4

6

10

27

3

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

12

12

24

4

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

12

7

4

23

5

Mudryi Liubomyr

1963

Czerwonograd/Ukraina

6

5

7

18

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

8

10

18

7

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

5

3

7

15

8

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

6

5

11

9

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

8

8

Koshelyev Serhiy

1960

Lwów/Ukraina

8

8

11

Goral Grzegorz

1966

LTC Lublin

4

1

5

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

3

1

1

5

13

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

2

2

4

14

Soboliev Mykola

1961

Łuck/Ukraina

3

3

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60+ LAT (1952 – 1957)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

10

12

8

12

42

2

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

8

8

10

10

36

3

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

12

10

12

34

4

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

7

7

7

8

29

5

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

6

6

6

7

25

6

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

3

4

5

6

18

7

Romański Zbigniew

1955

Lublin

5

5

Rudko Viacheslaw

1954

Chervonograd/Ukraina

5

5

9

Klin Jerzy

1952

Lublin

4

4

10

Zmysłowski Jacek

1957

Lublin

2

2

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  60+ LAT (1947 – 1951)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

12

12

12

12

48

2

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

10

10

20

3

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów HNR

7

10

17

4

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

8

8

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

8

8

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70+ LAT (1946 i starsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

12

12

12

10

46

2

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

10

10

12

32

3

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

10

8

18

4

Matys Jacek

1946

MAYDAY Team Lublin

8

8

16

5

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

8

8

6

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

7

7

7

Mil Władysław

1936

Hrubieszów HNR

6

6

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

12

12

10

10

44

2

Landman Artur

1962

Hrubieszów

8

10

12

12

42

3

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

7

6

5

8

26

4

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

5

6

6

17

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

10

7

17

6

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

6

8

14

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

7

7

14

8

Watras  Marek

1958

Hrubieszów

4

4

5

13

9

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

3

4

7

10

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

5

5

Kot Mateusz

2001

Hrubieszów

5

5

12

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

4

4

13

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

3

3

14

Mil Władysław

1936

Hrubieszów

2

2

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach