Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2019 r.

 

KLASYFIKACJA OPEN

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

5

8

7

10

30

2

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

3

10

5

7

25

3

Wójciak Mirosław

1975

JAFISPORT BIKE TEAM

12

12

24

4

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

7

6

3

8

24

5

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

8

4

2

4

18

6

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

1

7

4

5

17

7

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

12

12

8

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

12

12

9

Wróblewski Arkadiusz

1980

Tomaszów Mazowiecki

5

6

11

10

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

10

1

11

11

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

1

3

6

10

12

Staniec Artur

1980

Warszawski Klub Kolarski

10

10

13

Król Paweł

1987

Warszawski Klub Kolarski

8

8

14

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Team Lublin

6

6

15

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

1

1

1

3

6

16

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

2

2

1

5

17

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

1

1

1

2

5

18

Bułeczka Paweł

1984

Zduńska Wola

4

4

19

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

1

1

1

1

4

20

Głowacki Łukasz

1976

Turka

1

1

1

1

4

21

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

1

1

1

1

4

22

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

1

1

1

1

4

23

Matys Jacek

1946

Lublin

1

1

1

1

4

24

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

1

1

1

1

4

25

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

1

4

26

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

1

1

1

1

4

27

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

1

1

4

28

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

1

1

1

4

29

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

1

1

1

1

4

30

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

1

1

4

31

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

1

1

1

1

4

32

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

1

1

1

3

33

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

1

1

1

3

34

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

1

1

1

3

35

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

1

1

1

3

36

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

1

1

1

3

37

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

1

1

1

3

38

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

1

1

1

3

39

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

1

1

1

3

40

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

1

1

1

3

41

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

3

42

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

1

1

1

3

43

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

1

1

2

44

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

1

1

2

45

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

1

1

2

46

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

1

1

2

47

Gryciak Marek

1975

Lublin

1

1

2

48

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

1

1

2

49

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

1

1

2

50

Korolchuk Volodymyr

1967

Łuck/Ukraina

1

1

2

51

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

1

2

52

Kuliuk Vasyl

1967

Łuck/Ukraina

1

1

2

53

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

1

1

2

54

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

1

1

2

55

Sowa Paweł

1992

Zamość

1

1

2

56

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

1

1

2

57

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

1

1

2

58

Żytek Aleksandra

1997

Wilkołaz

1

1

2

59

Bednarz Witold

1985

Hrubieszów

1

1

60

Chodoń Jacek

1969

Lublin

1

1

61

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

1

1

62

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

1

1

63

Dąbek Tomasz

1979

Zduńska Wola

1

1

64

Dedko Ryszard

1971

KK Roztocze

1

1

65

Dobrohivskyi Pavlo

1979

Sokal/Ukraina

1

1

66

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

1

1

67

Grzegory Tomasz

1978

GATTA

1

1

68

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

1

1

69

Hoholyev Yevheniy

1963

Welo Sokal

1

1

70

Kalichynskyi Andrii

1975

Sokal/Ukraina

1

1

71

Kawala Karol

2006

Zamość

1

1

72

Kerth Agnieszka

1956

Olkusz

1

1

73

Klin Jerzy

1952

Lublin

1

1

74

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

1

1

75

Kołodziej Mariusz

1971

Cyców

1

1

76

Kosheliev Oleksandr

1983

XTREME RIDE CLUB

1

1

77

Koshelieva Natalia

1986

XTREME RIDE CLUB

1

1

78

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

1

1

79

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

1

1

80

Landman Artur

1962

Hrubieszów

1

1

81

Maciąg Wojciech

1967

Wola k. Pszczyny

1

1

82

Michalski Michał

1997

Lublin

1

1

83

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

84

Moroziuk Volodymyr

1985

Łuck/Ukraina

1

1

85

Muzychuk Leonid

1982

Łuck/Ukraina

1

1

86

Obraztson Vasyl

1959

Sokal/Ukraina

1

1

87

Pazyak Yosyf

1953

Lwów

1

1

88

Pieczykolan Dawid

2004

Zamość

1

1

89

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

1

1

90

Sadovskyi Andrii

1972

Łuck/Ukraina

1

1

91

Serwin Krzysztof

1956

Świdnik KMCH

1

1

92

Shevelov Viktor

1955

Sokal/Ukraina

1

1

93

Skórka Kornel

1998

Zamość

1

1

94

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

1

1

95

Soboliev Mykola

1961

Łuck/Ukraina

1

1

96

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

1

1

97

Tarasiuk Karol

1973

Brodex Party Professional

1

1

98

Timtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

1

1

99

Tuz Dariusz

1970

Horodło

1

1

100

Vasko Serhii

1966

Welo Sokal

1

1

101

Vasylkovskyi Volodymyr

1963

Sokal/Ukraina

1

1

102

Wiater Jakub

1994

ROADBIKE TEAM

1

1

103

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

1

1

104

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

1

1

KLASYFIKACJA KOBIETY

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

10

10

12

32

2

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

6

12

18

3

Żytek Aleksandra

1997

Wilkołaz

7

10

17

4

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

12

12

5

Kerth Agnieszka

1956

Olkusz

12

12

6

Koshelieva Natalia

1986

XTREME RIDE CLUB

10

10

7

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

8

8

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 2000 i młodsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

12

12

24

2

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

8

10

18

3

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

10

10

4

Pieczykolan Dawid

2004

Zamość

8

8

5

Kawala Karol

2006

Zamość

7

7

 

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1990 – 1999)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

12

10

12

12

46

2

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

10

8

10

10

38

3

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

7

8

15

4

Sowa Paweł

1992

Zamość

8

6

14

5

Pluciński Oskar

1992

ERKADO Racing Team Kraśnik

12

12

6

Wiater Jakub

1994

ROADBIKE TEAM

8

8

7

Skórka Kornel

1998

Zamość

7

7

8

Michalski Michał

1997

Lublin

6

6

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1980 – 1989)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

5

8

5

10

28

2

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

7

10

7

24

3

Wróblewski Arkadiusz

1980

Tomaszów Mazowiecki

12

8

20

4

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

6

12

18

5

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

12

12

6

Staniec Artur

1980

Warszawski Klub Kolarski

12

12

7

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Team Lublin

10

10

8

Król Paweł

1987

Warszawski Klub Kolarski

10

10

9

Bułeczka Paweł

1984

Zduńska Wola

8

8

10

Moroziuk Volodymyr

1985

Łuck/Ukraina

7

7

11

Muzychuk Leonid

1982

Łuck/Ukraina

6

6

12

Bednarz Witold

1985

Hrubieszów

4

4

13

Kosheliev Oleksandr

1983

XTREME RIDE CLUB

4

4

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1970 – 1979)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

8

12

10

10

40

2

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

10

10

8

8

36

3

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

12

8

7

7

34

4

Wójciak Mirosław

1975

JAFISPORT BIKE TEAM

12

12

24

5

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

4

7

4

5

20

6

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

3

6

6

15

7

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

7

5

12

8

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

4

1

4

9

9

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

1

5

2

8

10

Dąbek Tomasz

1979

Zduńska Wola

6

6

11

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

6

6

12

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

3

1

1

6

13

Dobrohivskyi Pavlo

1979

Sokal/Ukraina

5

5

14

Głowacki Łukasz

1976

Turka

1

2

1

1

5

15

Gryciak Marek

1975

Lublin

1

2

3

16

Grzegory Tomasz

1978

GATTA

3

3

17

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

2

1

3

18

Tarasiuk Karol

1973

Brodex Party Professional

3

3

19

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

1

1

1

20

Kalichynskyi Andrii

1975

Sokal/Ukraina

1

1

21

Kołodziej Mariusz

1971

Cyców

1

1

22

Sadovskyi Andrii

1972

Łuck/Ukraina

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1960 – 1969)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

8

12

12

10

42

2

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

10

10

12

32

3

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

12

8

10

30

4

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

4

8

7

20

5

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

6

7

13

6

Korolchuk Volodymyr

1967

Łuck/Ukraina

5

8

13

7

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

1

2

7

10

8

Kuliuk Vasyl

1967

Łuck/Ukraina

3

5

8

9

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

7

7

10

Maciąg Wojciech

1967

Wola k. Pszczyny

6

6

11

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

6

6

12

Hoholyev Yevheniy

1963

Welo Sokal

6

6

13

Chodoń Jacek

1969

Lublin

5

5

14

Timtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

4

4

15

Soboliev Mykola

1961

Łuck/Ukraina

4

4

16

Landman Artur

1962

Hrubieszów

3

3

17

Vasko Serhii

1966

Welo Sokal

3

3

18

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

2

2

19

Vasylkovskyi Volodymyr

1963

Sokal/Ukraina

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1954 – 1959)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

10

12

12

12

46

2

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

12

8

10

10

40

3

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

8

10

8

26

4

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

1

7

8

6

22

5

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

7

7

14

6

Serwin Krzysztof

1956

Świdnik KMCH

7

7

7

Obraztson Vasyl

1959

Sokal/Ukraina

6

6

8

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

6

6

9

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

5

5

10

Shevelov Viktor

1955

Sokal/Ukraina

4

4

11

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

3

3

12

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

2

2

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69 LAT (1950 – 1953)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

10

12

12

34

2

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

10

12

22

3

Pazyak Yosyf

1953

Lwów

12

12

4

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

10

10

5

Klin Jerzy

1952

Lublin

8

8

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70+ LAT (1949 i starsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

12

10

10

12

44

2

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

7

12

8

8

35

3

Matys Jacek

1946

Lublin

10

8

5

7

30

4

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

7

12

10

29

5

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

8

6

7

6

27

6

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

3

6

5

14

7

Włodarczyk Mirosław

1945

Wólka Zabłocka

4

4

8

8

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

5

5

KATEGORIA – ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

10

12

10

8

40

2

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

12

12

12

36

3

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

8

10

8

26

4

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

10

10

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

12

12

12

12

48

2

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

8

10

10

10

38

3

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

7

8

7

6

28

4

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

7

8

8

23

5

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1

6

6

3