Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

III HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA

HRUBIESZÓW - TERATYN – HRUBIESZÓW 01.07.2019 r.



 


KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

33

Wójciak Mirosław

1975

JAFISPORT BIKE TEAM

33:41,19

2

2

25

Staniec Artur

1980

Warszawski Klub Kolarski

34:06,46

1

3

23

Król Paweł

1987

Warszawski Klub Kolarski

34:58,14

1

4

31

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

35:14,09

2

5

24

Wróblewski Arkadiusz

1980

Tomaszów Mazowiecki

35:33,97

1

6

43

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

35:48,14

0

7

13

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

35:56,47

3

8

20

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

36:30,47

2

9

34

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

36:48,83

2

10

6

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

37:18,08

1

11

30

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

37:32,46

0

12

21

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

37:58,57

4A

13

45

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

38:10,41

2

14

29

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

38:25,56

2

15

19

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

38:26,59

3

16

44

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

39:07,04

2

17

12

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

39:15,52

4A

18

22

Grzegory Tomasz

1978

GATTA

40:23,24

2

19

40

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

41:30,11

2

20

32

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

41:44,11

1

21

42

Wiater Jakub

1994

ROADBIKE TEAM

41:47,03

0

22

46

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

42:32,50

3

23

17

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

42:37,64

3

24

41

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

43:06,49

1

25

7

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

43:15,83

2

26

27

Klekotsyuk Volodymyr

1977

MAYDAY Team Lublin

43:26,69

2

27

18

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

43:39,26

3

28

16

Kosheliev Oleksandr

1983

XTREME RIDE CLUB

44:14,75

1

29

37

Gryciak Marek

1975

Lublin

45:32,57

2

30

38

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

45:38,46

K

31

11

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

45:43,97

5

32

4

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

46:49,39

5

33

28

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

47:02,39

2

34

10

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

47:16,30

4A

35

39

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

47:30,21

5

36

9

Serwin Krzysztof

1956

Świdnik KMCH

48:35,30

4A

37

36

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

49:44,13

5

38

26

Koshelieva Natalia

1986

XTREME RIDE CLUB

49:44,96

K

39

5

Głowacki Łukasz

1976

Turka

51:00,34

2

40

15

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

51:22,96

4B

41

14

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

51:35,69

5

42

35

Matys Jacek

1946

Lublin

52:12,50

5

43

8

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

52:23,65

4A

44

1

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

55:52,99

in

45

3

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1:06:36,91

in

46

2

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

1:07:35,65

in

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

38

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

45:38,46

2

26

Koshelieva Natalia

1986

XTREME RIDE CLUB

49:44,96

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1990 – 1999)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

43

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

35:48,14

2

30

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

37:32,46

3

42

Wiater Jakub

1994

ROADBIKE TEAM

41:47,03

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1980 – 1989)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

25

Staniec Artur

1980

Warszawski Klub Kolarski

34:06,46

2

23

Król Paweł

1987

Warszawski Klub Kolarski

34:58,14

3

24

Wróblewski Arkadiusz

1980

Tomaszów Mazowiecki

35:33,97

4

6

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

37:18,08

5

32

Brygoła Sebastian

1984

Brodex Party Professional

41:44,11

6

41

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

43:06,49

7

16

Kosheliev Oleksandr

1983

XTREME RIDE CLUB

44:14,75

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1970 – 1979)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

33

Wójciak Mirosław

1975

JAFISPORT BIKE TEAM

33:41,19

2

31

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

35:14,09

3

20

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

36:30,47

4

34

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

36:48,83

5

45

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

38:10,41

6

29

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

38:25,56

7

44

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

39:07,04

8

22

Grzegory Tomasz

1978

GATTA

40:23,24

9

40

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

41:30,11

10

7

Kowalczyk Adam

1978

Brodex Party Professional

43:15,83

11

27

Klekotsyuk Volodymyr

1977

MAYDAY Team Lublin

43:26,69

12

37

Gryciak Marek

1975

Lublin

45:32,57

13

28

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

47:02,39

14

5

Głowacki Łukasz

1976

Turka

51:00,34

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1960 – 1969)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

13

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

35:56,47

2

19

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

38:26,59

3

46

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

42:32,50

4

17

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

42:37,64

5

18

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

43:39,26

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1954 – 1959)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

21

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

37:58,57

2

12

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

39:15,52

3

10

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

47:16,30

4

9

Serwin Krzysztof

1956

Świdnik KMCH

48:35,30

5

8

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

52:23,65

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69  LAT (1950 – 1953)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

15

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

51:22,96

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1949 i starsi)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

11

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

45:43,97

2

4

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

46:49,39

3

39

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

47:30,21

4

36

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

49:44,13

5

14

Goncharyk Leonid

1939

Lwów

51:35,69

6

35

Matys Jacek

1946

Lublin

52:12,50

KATEGORIA –ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

1

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

55:52,99

2

3

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1:06:36,91

3

2

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

1:07:35,65

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

30

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

37:32,46

2

46

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

42:32,50

3

11

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

45:43,97

4

28

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

47:02,39

5

3

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1:06:36,91

6

2

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

1:07:35,65

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach