III HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA KRYŁÓW – CZUMÓW 29.08.2021 r.
KLASYFIKACJA OPEN
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
Kategoria |
1 |
5 |
Sawa Robert |
1976 |
Inżynieria Rowerowa |
19:16,57 |
2 |
2 |
9 |
Prusinowski Marek |
1973 |
FRC 90 Łódź |
20:41,04 |
2 |
3 |
4 |
Haraszczuk Krystian |
1978 |
Dziki Team Łęczna |
20:50,44 |
2 |
4 |
10 |
Ścierka Ryszard |
1957 |
BSK Miód Kozacki Wilkołaz |
21:14,34 |
4A |
5 |
1 |
Hoffmann Grzegorz |
1982 |
Unit Martombike Team Komarówka Pod. |
21:19,95 |
1 |
6 |
20 |
Krasuski Janusz |
1975 |
Dziki Team Łęczna |
21:37,46 |
2 |
7 |
19 |
Wołczuk Tomasz |
1986 |
Dziki Team Łęczna |
21:48,36 |
1 |
8 |
21 |
Brygoła Sebastian |
1984 |
Brodex Party Professional |
21:58,76 |
1 |
9 |
14 |
Szymanek Adrian |
2000 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
22:02,44 |
0 |
10 |
16 |
Wierzchoń Marek |
1961 |
LTC Lublin |
22:28,23 |
4A |
11 |
7 |
Landman Artur |
1962 |
Hrubieszów |
23:16,28 |
3 |
12 |
3 |
Stefaniak Wojciech |
1976 |
Hrubieszów |
23:16,93 |
2 |
13 |
2 |
Bryszewski Lech |
1951 |
Łódź |
23:24,08 |
5 |
14 |
8 |
Pysiewicz Piotr |
1971 |
Hrubieszów |
23:57,70 |
3 |
15 |
6 |
Zderkiewicz Jan |
1946 |
Hrubieszów |
24:10,00 |
5 |
16 |
17 |
Gula Janusz |
1953 |
Panieńszczyzna |
24:15,72 |
4B |
17 |
18 |
Korkosz Patryk |
2000 |
KK Roztocze |
24:50,21 |
0 |
18 |
12 |
Mielech Stefan |
1956 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
26:34,91 |
4B |
19 |
15 |
Dąbrowski Jerzy |
1949 |
Chełm |
26:35,91 |
5 |
20 |
11 |
Wszoła Janusz |
1949 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
29:29,72 |
5 |
21 |
23 |
Włodarczyk Mirosław |
1945 |
Wólka Zabłocka |
31:12,66 |
5 |
22 |
22 |
Muszyński Józef |
1949 |
Milanów |
31:33,81 |
5 |
23 |
13 |
Broda Bartłomiej |
1992 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
n.u |
0 |
KATEGORIA WIEKOWA „0” – 20 – 29 LAT (1992 – 2001)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
14 |
Szymanek Adrian |
2000 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
22:02,44 |
2 |
18 |
Korkosz Patryk |
2000 |
KK Roztocze |
24:50,21 |
3 |
13 |
Broda Bartłomiej |
1992 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
n.u. |
KATEGORIA WIEKOWA „1” – 30 – 39 LAT (1982 – 1991)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
1 |
Hoffmann Grzegorz |
1982 |
Unit Martombike Team Komarówka Pod. |
21:19,95 |
2 |
19 |
Wołczuk Tomasz |
1986 |
Dziki Team Łęczna |
21:48,36 |
3 |
21 |
Brygoła Sebastian |
1984 |
Brodex Party Professional |
21:58,76 |
KATEGORIA WIEKOWA „2” – 40 – 49 LAT (1972 – 1981)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
5 |
Sawa Robert |
1976 |
Inżynieria Rowerowa |
19:16,57 |
2 |
9 |
Prusinowski Marek |
1973 |
FRC 90 Łódź |
20:41,04 |
3 |
4 |
Haraszczuk Krystian |
1978 |
Dziki Team Łęczna |
20:50,44 |
4 |
20 |
Krasuski Janusz |
1975 |
Dziki Team Łęczna |
21:37,46 |
5 |
3 |
Stefaniak Wojciech |
1976 |
Hrubieszów |
23:16,93 |
KATEGORIA WIEKOWA „3” – 50 – 59 LAT (1962 – 1971)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
7 |
Landman Artur |
1962 |
Hrubieszów |
23:16,28 |
2 |
8 |
Pysiewicz Piotr |
1971 |
Hrubieszów |
23:57,70 |
KATEGORIA WIEKOWA „4A” – 60 – 64 LAT (1961 – 1957)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
10 |
Ścierka Ryszard |
1957 |
BSK Miód Kozacki Wilkołaz |
21:14,34 |
2 |
16 |
Wierzchoń Marek |
1961 |
LTC Lublin |
22:28,23 |
KATEGORIA WIEKOWA „4B” – 65 – 69 LAT (1956 – 1952)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
17 |
Gula Janusz |
1953 |
Panieńszczyzna |
24:15,72 |
2 |
12 |
Mielech Stefan |
1956 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
26:34,91 |
KATEGORIA WIEKOWA „5” – 70 + STARSI (1951 i starsi)
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
2 |
Bryszewski Lech |
1951 |
Łódź |
23:24,08 |
2 |
6 |
Zderkiewicz Jan |
1946 |
Hrubieszów |
24:10,00 |
3 |
15 |
Dąbrowski Jerzy |
1949 |
Chełm |
26:35,91 |
4 |
11 |
Wszoła Janusz |
1949 |
BSK Miód Kozacki Biłgoraj |
29:29,72 |
5 |
23 |
Włodarczyk Mirosław |
1945 |
Wólka Zabłocka |
31:12,66 |
6 |
22 |
Muszyński Józef |
1949 |
Milanów |
31:33,81 |
KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA
Miejsce |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Miejscowość |
Czas |
1 |
7 |
Landman Artur |
1962 |
Hrubieszów |
23:16,28 |
2 |
3 |
Stefaniak Wojciech |
1976 |
Hrubieszów |
23:16,93 |
3 |
8 |
Pysiewicz Piotr |
1971 |
Hrubieszów |
23:57,70 |
4 |
6 |
Zderkiewicz Jan |
1946 |
Hrubieszów |
24:10,00 |