Tour de Pologne - lotna premia w Hrubieszowie

Trasa: Hrubieszów - ulice miasta | Termin: 31 Lipca 2022r. | Dystans: 20 km

Wyniki Mini Tour de Pologne

 
   

Dziewczęta 3-4 lat (2018-2019)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2018

Załuska Zuzanna

Hrubieszów

1:00,97

2

2018

Omelczuk Hanna

Hrubieszów

1:05,43

3

2019

Szumiło Zuzanna

Hrubieszów

1:20,33

4

2018

Czyrka Lilianna

Hrubieszów

1:24,46

5

2018

Pałyga Natalia

Hrubieszów

2:35,87

 

   

Chłopcy 3-4 lat (2018-2019)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2018

Głowacz Szymon

Hrubieszów

0:48,70

2

2019

Mieczałowski Dominik

Hrubieszów

1:00,96

3

2018

Kawarski Antoni

Hrubieszów

1:03,24

4

2018

Czarnowski Filip

Hrubieszów

1:07,47

 

         
   

Dziewczęta 5-6 lat (2016-2017)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2016

Głowacz Nikola

Hrubieszów

1:31,38

2

2017

Kern Aleksandra

Hrubieszów

1:46,42

3

2016

Tor Pola

Hrubieszów

1:47,78

4

2016

Warecka Aleksandra

Hrubieszów

2:06,09

5

2016

Pawłowska Julia

Hrubieszów

2:31,70

6

2017

Teterycz Hanna

Hrubieszów

2:54,51

7

2017

Rodziewicz Wiktoria

Hrubieszów

3:07,52

8

2017

Frańczuk Antosia

Hrubieszów

3:07,54

9

2017

Stefaniak Elena

Hrubieszów

3:46,76

10

2016

Lebiedowicz Gabriela

Hrubieszów

 

 

   

Chłopcy 5-6 lat (2016-2017)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2017

Pytka Wojciech

Hrubieszów

1:10,30

2

2016

Sipta Aleksander

Hrubieszów

1:17,81

3

2016

Zając Michał

Hrubieszów

1:25,56

4

2016

Czarnowski Franciszek

Hrubieszów

1:27,10

5

2017

Warchał Kacper

Hrubieszów

1:32,84

6

2016

Bryk Nataniel

Hrubieszów

1:51,96

7

2017

Łysiak Błażej

Hrubieszów

2:02,81

   

Klasa 1-3

   

 

   

Dziewczęta 7-9 lat (2013-2015)

   

 

         

 

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

 

1

2013

Szostakiewicz Julia

Hrubieszów

1:17,81

 

2

2013

Banak Nikola

Hrubieszów

1:20,49

 

3

2014

Buryk Weronika

Hrubieszów

1:21,03

 

4

2014

Szala Maja

Świerszczów

1:27,81

 

5

2015

Brzózan Maja

Hrubieszów

1:30,13

 

6

2014

Jarmoszczuk Amelia

Hrubieszów

1:30,70

 

7

2013

Bednarczuk Malwina

Hrubieszów

1:31,22

 

8

2013

Kuźniarska Hanna

Hrubieszów

1:33,08

 

9

2013

Kuźniarska Zofia

Hrubieszów

1:33,70

 

10

2015

Kraczuk Kornelia

Hrubieszów

1:34,05

 

11

2015

Kulczyńska Zuzanna

Dołhobyczów

1:41,11

 

12

2015

Czyrka Rozalia

Hrubieszów

1:48,84

 

13

2015

Kusiak Laura

Hrubieszów

1:53,65

 

               

 

   

Klasa 1-3

   

 

   

Chłopcy 7-9 lat (2013-2015)

   

 

         

 

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

 

1

2013

Nowacki Michał

Hrubieszów

1:10,36

 

2

2013

Adamczuk Nikodem

Hrubieszów

1:16,01

 

3

2015

Rodziewicz Antoni

Hrubieszów

1:18,33

 

4

2013

Pawluk Stanisław

Hrubieszów

1:18,60

 

5

2014

Szumiło Sebastian

Hrubieszów

1:19,69

 

6

2014

Tor Alan

Hrubieszów

1:20,03

 

7

2014

Siwek Mikołaj

Hrubieszów

1:21,72

 

8

2013

Pałyga Karol

Hrubieszów

1:24,60

 

9

2014

Kern Piotr

Hrubieszów

1:25,13

 

10

2014

Malinowski Antoni

Hrubieszów

1:31,65

 

11

2015

Kondrak Ignacy

Hrubieszów

1:32,91

 

12

2013

Pałyga Piotr

Hrubieszów

1:33,26

 

13

2014

Lebiedowicz Jan

Hrubieszów

1:33,74

 

14

2014

Pytka Tomasz

Hrubieszów

1:33,81

 

15

2015

Krawiec Szymon

Hrubieszów

1:38,67

 

16

2015

Frańczuk Aleksander

Hrubieszów

1:40,10

 

17

2014

Mucha Tomasz

Hrubieszów

1:40,33

 

18

2015

Lebiedowicz Jakub

Hrubieszów

1:42,46

 

19

2013

Wojtiuk Stanisław

Hrubieszów

1:45,79

 

20

2015

Kuśmierczuk Jakub

Hrubieszów

1:46,20

 

21

2014

Jarmoluk Tomasz

Hrubieszów

1:50,20

 

22

2015

Iwańczuk Szymon

Hrubieszów

1:54,45

 

23

2014

Gołebiowski Konrad

Hrubieszów

1:57,80

 

24

2015

Maciejczyk Piotr

Hrubieszów

2:00,00

 

         

 

         

 

   

Klasa 4-6

   
   

Dziewczęta 10-12 lat (2010-2012)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2011

Pałyga Zofia

Hrubieszów

1:12,68

2

2010

Iwańczuk Majka

Hrubieszów

1:20,52

               

 

   

Klasa 4-6

   
   

Chłopcy  10-12 lat (2010-2012)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2011

Rodziewicz Jan

Hrubieszów

1:05,76

2

2011

Mucha Piotr

Hrubieszów

1:06,17

3

2011

Szostakiewicz Karol

Hrubieszów

1:06,47

4

2011

Brzycki Patryk

Hrubieszów

1:06,79

5

2011

Szumiło Filip

Hrubieszów

1:08,21

6

2010

Adamczuk Mikołaj

Hrubieszów

1:10,08

7

2011

Pawłowski Dawid

Hrubieszów

1:13,18

8

2012

Zając Mikołaj

Hrubieszów

1:16,13

9

2011

Gospod Tomasz

Hrubieszów

1:16,91

10

2012

Dzik Gabriel

Hrubieszów

1:18,94

11

2011

Warchoł Paweł

Hrubieszów

1:31,66

12

2010

Warecki Jakub

Hrubieszów

2:19,67

 

   

Klasa 7-8

   
   

Dziewczęta 13-14 lat (2008-2009)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2009

Sadowska Magdalena

Hrubieszów

1:21,70

2

2008

Dubik Aleksandra

Hrubieszów

1:22,62

 

   

Klasa 7-8

   
   

Chłopcy  13-14 lat (2008-2009)

   
         

LP

Rocznik

Nazwisko i imię

miejscowość

czas przyjazdu

1

2009

Hołuj Kacper

Hrubieszów

0:58,57

2

2009

Opała Jakub

Hrubieszów

1:02,56

 

Mapka przejazdu Tour de Pologne - Etap z przejazdem przez Hrubieszów

 

Stowarzyszenie Hrubieszów na rowerach (c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem