Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

Tabela wyników GP 2015

 

KLASYFIKACJA OPEN

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team Lublin

8

12

7

27

2

Potręć Emil

1981

MAYDAY Team Lublin

12

12

24

3

Gutek Piotr

1970

MAYDAY  Lublin

3

4

10

6

23

4

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

4

10

8

22

5

Kozak Artur

1987

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

7

12

19

6

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

6

8

3

18

7

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

2

8

4

1

15

8

Kaczmarek Maciej

1976

Lublin

5

7

12

9

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

10

10

10

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Lublin

10

10

11

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Lublin

1

7

8

12

Branicki  Tomasz

1972

Baran Cycling Team

1

5

6

13

Seliverstor Roman

1996

Żółkiew/Ukraina

6

6

14

Tomasiak Grzegorz

1973

MAYDAY Lublin

6

6

15

Broda Bartłomiej

1992

Baran Cycling Team

1

1

3

5

16

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

5

5

17

Kuba Artur

1969

Parczewska Grupa Rowerowa

5

5

18

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

1

2

1

4

19

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

1

1

1

1

4

20

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

1

1

1

1

4

21

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

1

1

1

1

4

22

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

1

1

1

1

4

23

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

1

1

1

1

4

24

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

1

1

1

1

4

25

Kosmala Grzegorz

1970

ATOL BIKE

4

4

26

Landman Artur

1962

Hrubieszów

1

1

1

1

4

27

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

1

1

1

1

4

28

Romański Zbigniew

1955

Lublin

1

1

1

1

4

29

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

1

1

1

1

4

30

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

1

1

1

4

31

Tuz Dariusz

1970

TMZH Horodło

1

1

1

1

4

32

Usowski Sławomir

1970

HNR Hrubieszów

1

1

1

1

4

33

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

1

1

1

1

4

34

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

1

4

35

Brygoła Sebastian

1984

KK Roztocze

1

2

3

36

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

3

3

37

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

1

1

1

3

38

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

1

1

1

3

39

Potręć Stanisław

1958

Lublin

1

1

1

3

40

Żurek Krzysztof

1972

MAYDAY Lublin

1

2

3

41

Badurowicz Konrad

1981

Parczew

1

1

2

42

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

1

1

2

43

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

1

1

2

44

Piątak Ryszard

1955

Hrubieszów

1

1

2

45

Skórka Kornel

1998

MAYDAY TEAM Lublin

1

1

2

46

Skrobas Renata

1986

Lublin

1

1

2

47

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

1

1

2

48

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

1

2

49

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

1

1

2

50

Zuev Oleksandr

1949

Czerwonograd/Ukraina

1

1

2

51

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Lublin

1

1

2

52

Ciesielczuk Oliwia

2001

MAYDAY Start Lublin Hrubieszów

1

1

53

Ciesielczuk Wiktoria

1998

MAYDAY Start Lublin Hrubieszów

1

1

54

Daniluk Adolf

1946

Hrubieszów

1

1

55

Drobit Volodymyr

1972

Sokal/Ukraina

1

1

56

Emerla Tomasz

1974

Chełm

1

1

57

Goral Grzegorz

1966

Lublin

1

1

58

Holinchak Svyatoslav

1997

Czerwonograd/Ukraina

1

1

59

Holinchak Volodymyr

1967

Czerwonograd/Ukraina

1

1

60

Kaliszewski Karol

1984

ETI LKKG Lublin

1

1

61

Karpiński Wojciech

1989

Natalin

1

1

62

Kawęcka Dorota

1996

Wilkołaz

1

1

63

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Podborcze

1

1

64

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

1

1

65

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

1

66

Kulasza Rafał

1996

Zamość

1

1

67

Kuśmierz Krzysztof

1949

Wilkołaz

1

1

68

Lirski Marcin

1982

KK Cyklon Warszawa

1

1

69

Merecki Jarosław

1960

LTC - Rzym/Włochy

1

1

70

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

1

1

71

Niewczas Michał

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

72

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

1

1

73

Pavlyk Androii

1984

Żółkiew/Ukraina

1

1

74

Płonowski Tomasz

1978

Lublin

1

1

75

Pukas Paweł

1991

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

76

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

1

1

77

Serwinek Grzegorz

1999

Wilkołaz

1

1

78

Sikorski Maciej

1998

Parczew

1

1

79

Siyanchuk Denys

1993

Żółkiew/Ukraina

1

1

80

Sowa Paweł

1992

Zamość

1

1

81

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

82

Susol Olena

1993

Lwów/Ukraina

1

1

83

Susol Yuriy

1958

Czerwonograd/Ukraina

1

1

84

Syroiszka Sebastian

1991

Lwów/Ukraina

1

1

85

Tkaczuk Cezary

1999

Kolonia Hostynna

1

1

86

Torba Adrian

2001

Baran Cycling Team

1

1

87

Waleszkiewicz Tomasz

1976

Parczewska Grupa Rowerowa

1

1

88

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

1

1

89

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

1

1

90

Zając Tomasz

1971

Hrubieszów

1

1

KLASYFIKACJA KOBIETY

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

7

12

12

10

41

2

Skrobas Renata

1986

Lublin

12

12

24

3

Ciesielczuk Wiktoria

1998

MAYDAY Start Lublin

10

10

4

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

10

10

5

Ciesielczuk Oliwia

2001

MAYDAY Start Lublin

8

8

6

Susol Olena

1993

Lwów/Ukraina

8

8

7

Kawęcka Dorota

1996

Wilkołaz

6

6

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1996 i młodsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

10

12

7

10

39

2

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

6

10

6

7

29

3

Skórka Kornel

1998

MAYDAY TEAM Lublin

12

8

20

4

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Lublin

8

12

20

5

Seliverstor Roman

1996

Żółkiew/Ukraina

12

12

6

Holinchak Svyatoslav

1997

Czerwonograd/Ukraina

10

10

7

Torba Adrian

2001

Baran Cycling Team

8

8

8

Tkaczuk Cezary

1999

Kolonia Hostynna

8

8

9

Kulasza Rafał

1996

Zamość

7

7

10

Serwinek Grzegorz

1999

Wilkołaz

5

5

11

Sikorski Maciej

1998

Parczew

5

5

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1986 – 1995)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Broda Bartłomiej

1992

Baran Cycling Team

10

10

12

32

2

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

7

7

6

12

32

3

Kozak Artur

1987

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

12

12

24

4

Sowa Paweł

1992

Zamość

10

10

5

Karpiński Wojciech

1989

Natalin

8

8

6

Pukas Paweł

1991

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

8

8

7

Syroiszka Sebastian

1991

Lwów/Ukraina

8

8

8

Siyanchuk Denys

1993

Żółkiew/Ukraina

7

7

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1976 – 1985)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

8

12

10

8

38

2

Potręć Emil

1981

MAYDAY Team Lublin

12

12

24

3

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Lublin

10

12

22

4

Brygoła Sebastian

1984

KK Roztocze

7

8

15

5

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Lublin

10

10

6

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

10

10

7

Kuśmierz Łukasz

1980

Wilkołaz

3

6

9

8

Pavlyk Androii

1984

Żółkiew/Ukraina

8

8

9

Badurowicz Konrad

1981

Parczew

1

6

7

10

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Podborcze

7

7

11

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

7

7

12

Płonowski Tomasz

1978

Lublin

6

6

13

Niewczas Michał

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

5

5

14

Lirski Marcin

1982

KK Cyklon Warszawa

4

4

15

Waleszkiewicz Tomasz

1976

Parczewska Grupa Rowerowa

2

2

16

Kaliszewski Karol

1984

ETI LKKG Lublin

1

1

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1966 – 1975)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team Lublin

12

12

10

34

2

Gutek Piotr

1970

MAYDAY  Lublin

6

8

10

8

32

3

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

7

12

12

31

4

Usowski Sławomir

1970

HNR Hrubieszów

2

5

7

5

19

5

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

4

6

6

16

6

Branicki  Tomasz

1972

Baran Cycling Team

7

8

15

7

Miszczuk Andrzej

1971

MAYDAY Lublin

5

10

15

8

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

1

4

4

3

12

9

Tomasiak Grzegorz

1973

MAYDAY Lublin

10

10

10

Żurek Krzysztof

1972

MAYDAY Lublin

3

6

9

11

Kuba Artur

1969

Parczewska Grupa Rowerowa

8

8

12

Kosmala Grzegorz

1970

ATOL BIKE

7

7

13

Tuz Dariusz

1970

TMZH Horodło

1

1

2

2

6

14

Holinchak Volodymyr

1967

Czerwonograd/Ukraina

5

5

15

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

4

4

16

Emerla Tomasz

1974

Chełm

3

3

17

Zając Tomasz

1971

Hrubieszów

3

3

18

Goral Grzegorz

1966

Lublin

2

2

19

Drobit Volodymyr

1972

Sokal/Ukraina

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1956 – 1965)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

12

12

12

10

46

2

Landman Artur

1962

Hrubieszów

10

5

8

7

30

3

Karpiński Mirosław

1963

Natalin

8

6

7

5

26

4

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

7

10

8

25

5

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

7

4

6

4

21

6

Potręć Stanisław

1958

Lublin

3

5

6

14

7

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

12

12

8

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

5

2

2

2

11

9

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

10

10

10

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

8

8

11

Moskaluk Bogdan

1960

KK Roztocze

6

6

12

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

4

5

13

Susol Yuriy

1958

Czerwonograd/Ukraina

3

3

14

Merecki Jarosław

1960

LTC - Rzym/Włochy

3

3

15

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „4” –  60+ LAT (1955 i starsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

8

12

10

8

38

2

Romański Zbigniew

1955

Lublin

10

10

8

10

38

3

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

12

8

5

25

4

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

7

7

7

4

25

5

Zuev Oleksandr

1949

Czerwonograd/Ukraina

12

7

19

6

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

4

5

6

3

18

7

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

6

6

12

8

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

12

12

9

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

5

6

11

10

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

3

2

5

11

Piątak Ryszard

1955

Hrubieszów

2

3

5

12

Kuśmierz Krzysztof

1949

Wilkołaz

4

4

13

Daniluk Adolf

1946

Hrubieszów

1

1

14

Oberda Włodzimierz

1953

Parczewska Grupa Rowerowa

1

1

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów

10

10

10

12

42

2

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

8

12

12

8

40

3

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

12

8

7

10

37

4

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

7

7

5

7

26

5

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

5

6

4

6

21

6

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

3

2

1

5

11

7

Watras  Marek

1958

Hrubieszów

5

6

11

8

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

6

4

10

9

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

8

8

10

Piątak Ryszard

1955

Hrubieszów

4

3

7

11

Puzio Andrzej

1956

Hrubieszów

3

3

12

Daniluk Adolf

1946

Hrubieszów

2

2

13

Zając Tomasz

1971

Hrubieszów

2

2

14

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

1

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach