Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

PUNKTACJA GENERALNA GRAND PRIX HRUBIESZOWA 2018 r.

KLASYFIKACJA OPEN

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

12

8

8

10

38

2

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa

6

12

10

3

31

3

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

10

10

6

1

27

4

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

4

5

12

21

5

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

7

7

7

21

6

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

8

4

5

17

7

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

3

6

7

16

8

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

1

3

4

6

14

9

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

5

8

13

10

Naboka Vasyl

1981

Sokal/Ukraina

12

12

11

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

2

2

2

4

10

12

Homyn Andrzej

1987

Lwów

5

5

13

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa

1

1

1

1

4

14

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

1

1

1

1

4

15

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

1

1

1

1

4

16

Kudryk Oleksandr

1987

Waraż PAEC Team

1

1

1

1

4

17

Landman Artur

1962

Hrubieszów

1

1

1

1

4

18

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

1

1

1

1

4

19

Matys Jacek

1946

MAYDAY Team Lublin

1

1

1

1

4

20

Rudy Paweł

1980

Tomaszów Lubelski

1

1

1

1

4

21

Sowa Paweł

1992

Zamość

1

1

2

4

22

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

1

1

1

1

4

23

Tarasiuk Karol

1973

Brodex Party Professional

1

1

1

1

4

24

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

1

1

1

1

4

25

Tuz Dariusz

1970

Horodło

1

1

1

1

4

26

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

1

1

1

1

4

27

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

1

1

4

28

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

1

4

29

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

1

1

1

3

30

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

1

1

1

3

31

Chomyn AndryJ

1987

Lwów

3

3

32

Cybulska Dominika

1975

Lublin

1

1

1

3

33

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

1

1

1

3

34

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

1

1

1

3

35

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

1

1

1

3

36

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

1

1

1

3

37

Korolchuk Volodymyr

1967

Łuck/Ukraina

1

1

1

3

38

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

1

1

1

3

39

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

1

1

1

3

40

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

1

3

41

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

1

1

1

3

42

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

1

1

1

3

43

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

1

1

2

44

Cybulski Piotr

1975

Lublin

1

1

2

45

Hrushetskyi Viktor

1981

Łuck MetrDoor Team

1

1

2

46

Kochaniec-Matuszak Karolina

1988

Lublin

1

1

2

47

Kołodziej Mariusz

1971

Cyców

1

1

2

48

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

1

1

2

49

Kowalczyk Adam

1978

Świdnik Brodex

1

1

2

50

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

1

1

2

51

Legutskyi Igor

1968

Drohobycz

1

1

2

52

Pavlyk Androii

1984

Żółkiew/Ukraina

1

1

2

53

Pazyak Yosyf

1953

Lwów

1

1

2

54

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

1

1

2

55

Romański Zbigniew

1955

Lublin

1

1

2

56

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

1

1

2

57

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

1

1

2

58

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

1

2

59

Adamczuk Piotr

1980

Hrubieszów

1

1

60

Bednarz Witold

1985

Hrubieszów

1

1

61

Chodoń Jacek

1969

Lublin

1

1

62

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

1

1

63

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

1

1

64

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

1

1

65

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

1

1

66

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

1

1

67

Głowacki Łukasz

1976

Turka

1

1

68

Grela Sebastian

1978

Zamość

1

1

69

Gryciuk Rusłan

1967

Łuck/Ukraina

1

1

70

Kiełbasa Robert

1987

Lublin

1

1

71

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

1

1

72

Korecki Dariusz

1973

Warszawa Piaseczno

1

1

73

Kovaliuk Tatiana

1993

Hrubieszów

1

1

74

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

1

1

75

Kowalczyk Marek

1967

Ustrzesz

1

1

76

Krakowiak Łukasz

1989

Straż Graniczna Hrubieszów

1

1

77

Kubiak Krzysztof

1978

Hrubieszów

1

1

78

Kulik Vasyl

1967

Łuck/Ukraina

1

1

79

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

1

1

80

Laskowski Mirosław

1970

Radzyń Podlaski

1

1

81

Lazoryk Andryi

1974

Sokal/Ukraina

1

1

82

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

1

1

83

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

1

1

84

Mudryi Liubomyr

1963

Sokal/Ukraina

1

1

85

Muzyczuk Leonid

1982

Łuck/Ukraina

1

1

86

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

1

1

87

Palonka Szymon

1983

Straż Graniczna Hrubieszów

1

1

88

Parasiewicz Mateusz

2000

Zamość

1

1

89

Potręć Stanisław

1958

MAYDAY  Team Lublin

1

1

90

Sadovskyi Andrii

1972

Łuck/Ukraina

1

1

91

Siatecki Paweł

1992

Garbów

1

1

92

Skórka Kornel

1998

MAYDAY TEAM Lublin

1

1

93

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

1

1

94

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

1

1

95

Śliwiński Marian

1953

Rejowiec

1

1

96

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

1

1

97

Tarnowska Karolina

2003

Hrubieszów

1

1

98

Timtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

1

1

99

Tumtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

1

1

100

Tysecki Jakub

1984

Warszawa

1

1

101

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

1

1

102

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

1

1

103

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

1

1

104

Wierzchowski Mariusz

1997

Wilkołaz

1

1

105

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

1

1

KLASYFIKACJA KOBIETY

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Żukowska Barbara

1968

Lublin

10

12

12

34

2

Cybulska Dominika

1975

Lublin

7

10

10

27

3

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

5

12

17

4

Kochaniec-Matuszak Karolina

1988

Lublin

6

8

14

5

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

12

12

6

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

8

8

7

Strachota Małgorzata

1987

KK Roztocze

4

4

8

Kovaliuk Tatiana

1993

Hrubieszów

3

3

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1999 i młodsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

12

12

12

36

2

Korkosz Patryk

2000

KK Roztocze

8

8

10

10

36

3

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

6

10

8

24

4

Tkaczuk Cezary

1999

KS Mostostal Puławy

10

12

22

5

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

7

7

6

Parasiewicz Mateusz

2000

Zamość

5

5

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1989 – 1998)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa

10

12

12

10

44

2

Broda Bartłomiej

1992

Brodex Party Professional

12

10

12

34

3

Sowa Paweł

1992

Zamość

7

10

8

25

4

Siatecki Paweł

1992

Garbów

8

8

5

Wierzchowski Mariusz

1997

Wilkołaz

8

8

6

Krakowiak Łukasz

1989

Straż Graniczna Hrubieszów

6

6

7

Skórka Kornel

1998

MAYDAY TEAM Lublin

5

5

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1979 – 1988)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Rudy Paweł

1980

Tomaszów Lubelski

12

8

8

12

40

2

Kudryk Oleksandr

1987

Waraż PAEC Team

10

10

7

8

35

3

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

6

6

3

5

20

4

Brygoła Sebastian

1984

Lublin

7

5

7

19

5

Homyn Andrzej

1987

Lwów

12

12

6

Naboka Vasyl

1981

Sokal/Ukraina

12

12

7

Chomyn Andryj

1987

Lwów

10

10

8

Pavlyk Androii

1984

Żółkiew/Ukraina

5

5

10

9

Hrushetskyi Viktor

1981

Łuck MetrDoor Team

4

6

10

10

Muzyczuk Leonid

1982

Łuck/Ukraina

10

10

11

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

8

8

12

Tysecki Jakub

1984

Warszawa

7

7

13

Kiełbasa Robert

1987

Lublin

6

6

14

Palonka Szymon

1983

Straż Graniczna Hrubieszów

4

4

15

Bednarz Wiktor

1985

Hrubieszów

4

4

16

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

3

3

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1969 – 1978)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

12

10

12

10

44

2

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

10

12

10

4

36

3

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

8

8

12

28

4

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

5

7

7

7

26

5

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

6

6

6

6

24

6

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

7

8

8

23

7

Kaczmarek Maciej

1976

MAYDAY Team Lublin

4

5

4

5

18

8

Tarasiuk Karol

1973

Brodex Party Professional

1

3

3

1

8

9

Korecki Dariusz

1973

Warszawa Piaseczno

5

5

10

Chodoń Jacek

1969

Lublin

4

4

11

Tuz Dariusz

1970

Horodło

1

1

1

1

4

12

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

2

2

4

13

Kołodziej Mariusz

1971

Cyców

1

2

3

14

Sadovskyi Andrii

1972

Łuck/Ukraina

3

3

15

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

1

1

1

3

16

Grela Sebastian

1978

Zamość

3

3

17

Laskowski Mirosław

1970

Radzyń Podlaski

2

2

18

Kowalczyk Adam

1978

Świdnik Brodex

1

1

2

19

Cybulski Piotr

1975

Lublin

1

1

20

Kubiak Krzysztof

1978

Hrubieszów

1

1

21

Lazoryk Andryi

1974

Sokal/Ukraina

1

1

22

Głowacki Łukasz

1976

Turka

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1959 – 1968)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Landman Artur

1962

Hrubieszów

10

12

12

10

44

2

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

3

10

8

7

28

3

Korolchuk Volodymyr

1967

Łuck/Ukraina

5

10

8

23

4

Koshelyev Serhiy

1960

Sokal/Ukraina

4

7

7

5

23

5

Timtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

7

12

19

6

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

2

6

6

3

17

7

Legutskyi Igor

1968

Drohobycz

8

8

16

8

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

12

12

9

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

6

6

10

Kulik Vasyl

1967

Łuck/Ukraina

6

6

11

Gryciuk Rusłan

1967

Łuck/Ukraina

5

5

12

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

5

5

13

Gęborys Edward

1962

Tomaszów Lubelski

4

4

14

Mudryi Liubomyr

1963

Sokal/Ukraina

4

4

15

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

3

3

16

Kowalczyk Marek

1967

Ustrzesz

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1953 – 1958)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

10

12

10

12

44

2

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

8

12

10

30

3

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

12

8

7

27

4

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

7

10

8

25

5

Gula  Janusz

1953

LTC Lublin

5

8

5

18

6

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

7

6

13

7

Pazyak Yosyf

1953

Lwów

6

6

12

8

Romański Zbigniew

1955

Lublin

4

7

11

9

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

5

3

8

10

Watras  Marek

1958

Hrubieszów HNR

1

4

5

11

Potręć Stanisław

1958

MAYDAY  Team Lublin

4

4

12

Śliwiński Marian

1953

Rejowiec

3

3

13

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

2

2

14

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

1

1

15

Susol Yuriy

1958

Lwów/Czerwonograd/Ukraina

1

1

16

Wepa Wiesław

1956

Chełm

1

1

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69 LAT (1949 – 1952)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

12

8

12

8

40

2

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

10

12

10

32

3

Bordzoł Jan

1951

Lubartów

7

7

14

4

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

12

12

5

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

10

10

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70+ LAT (1948 i starsi)

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

12

12

10

10

44

2

Matys Jacek

1946

MAYDAY Team Lublin

10

10

8

8

36

3

Kovalczuk Svyatoslav

1944

Lwów/Ukraina

12

12

24

4

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

7

8

7

22

5

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

8

8

6

Dudziak Andrzej

1947

Łęczna

6

6

KATEGORIA – ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE

Nr

Imię i Nazwisko

Rocznik

Miejscowość

GRAND PRIX  /  PUNKTY

RAZEM

I

II

III

IV

1

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

7

12

10

29

2

Adamczuk Piotr

1980

Hrubieszów