Archiwum

 

 

Współpraca:     

Sponsorzy:     "ADVENTURE" Artur Kuba

 

HARS Lucjan Hojda, Wolica 12 - Skup Fasoli

__

BIG STAR, 4F - ul. 3-go Maja 2, Hrubieszów

I HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA

TERATYN - HRUBIESZÓW 01.05.2019 r.



KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

57

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

15:41,49

1

2

39

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

16:14,19

J

3

23

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

16:17,51

2

4

4

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

16:30,84

2

5

55

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Team Lublin

16:33,30

1

6

16

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

16:38,46

2

7

9

Bułeczka Paweł

1984

Zduńska Wola

16:38,59

1

8

53

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

16:41,76

0

9

21

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

16:52,28

1

10

1

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

17:01,26

3

11

29

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

17:01,44

3

12

40

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

17:05,87

2

13

46

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

17:06,78

0

14

12

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

17:07,62

3

15

44

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

17:22,82

2

16

2

Dobrohivskyi Pavlo

1979

Sokal/Ukraina

17:26,53

2

17

42

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

17:32,65

3

18

3

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

17:33,89

3

19

54

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

17:34,26

2

20

8

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

17:38,28

4A

21

34

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

17:41,76

4A

22

62

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

18:01,14

2

23

69

Chodoń Jacek

1969

Lublin

18:04,99

3

24

50

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

18:08,96

2

25

14

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

18:09,59

4A

26

26

Timtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

18:12,47

3

27

11

Kalichynskyi Andrii

1975

Sokal/Ukraina

18:16,12

2

28

15

Sadovskyi Andrii

1972

Łuck/Ukraina

18:18,07

2

29

5

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

18:18,64

4A

30

6

Landman Artur

1962

Hrubieszów

18:22,13

3

31

64

Sowa Paweł

1992

Zamość

18:25,36

0

32

41

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

18:26,12

3

33

28

Muzychuk Leonid

1982

Łuck/Ukraina

18:39,73

1

34

13

Obraztson Vasyl

1959

Sokal/Ukraina

18:47,96

4A

35

63

Vasylkovskyi Volodymyr

1963

Sokal/Ukraina

18:57,50

3

36

48

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

18:58,38

2

37

45

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

19:00,46

3

38

66

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

19:14,98

1

39

38

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

19:17,32

3

40

30

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

19:24,74

4A

41

20

Shevelov Viktor

1955

Sokal/Ukraina

19:28,70

4A

42

22

Pazyak Yosyf

1953

Lwów

19:35,45

4B

43

17

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

19:48,19

2

44

56

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

19:52,21

4A

45

67

Skórka Kornel

1998

Zamość

19:53,45

0

46

52

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

19:58,72

4B

47

37

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

20:23,32

J

48

19

Bednarz Witold

1985

Hrubieszów

20:31,53

1

49

60

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

20:49,53

K

50

27

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

20:52,86

4A

51

43

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

20:59,38

K

52

58

Klin Jerzy

1952

Lublin

21:05,30

4B

53

65

Michalski Michał

1997

Lublin

21:06,95

0

54

49

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

21:21,21

2

55

59

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

21:27,59

K

56

47

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

21:44,73

J

57

18

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

22:06,32

4A

58

32

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

22:18,07

5

59

31

Matys Jacek

1946

Lublin

22:40,99

5

60

25

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

22:55,64

5

61

10

Głowacki Łukasz

1976

Turka

23:07,20

2

62

51

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

23:14,34

5

63

68

Dedko Ryszard

1971

KK Roztocze

23:19,53

2

64

33

Tuz Dariusz

1970

Horodło

24:35,03

2

65

24

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

24:58,68

in

66

7

Żytek Aleksandra

1997

Wilkołaz

25:36,28

K

67

61

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

26:12,44

K

68

36

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

29:44,76

in

69

35

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

30:44,18

in

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

60

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

20:49,53

2

43

Żukowska Barbara

1968

Lublin Wydolność

20:59,38

3

59

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

21:27,59

4

7

Żytek Aleksandra

1997

Wilkołaz

25:36,28

5

61

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

26:12,44

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 2000 i młodsi)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

39

Żurek Sebastian

2001

MAYDAY Team Lublin

16:14,19

2

37

Kowalczuk Łukasz

2002

KK Roztocze

20:23,32

3

47

Bielecki Sebastian

2000

Brodex Party Professional

21:44,73

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1990 – 1999)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

53

Kazanowski Paweł

1990

Inżynieria Rowerowa Lublin

16:41,76

2

46

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

17:06,78

3

64

Sowa Paweł

1992

Zamość

18:25,36

4

67

Skórka Kornel

1998

Zamość

19:53,45

5

65

Michalski Michał

1997

Lublin

21:06,95

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1980 – 1989)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

57

Klin Piotr

1988

Coventry/Anglia

15:41,49

2

55

Sugier Piotr

1980

MAYDAY Team Lublin

16:33,30

3

9

Bułeczka Paweł

1984

Zduńska Wola

16:38,59

4

21

Rudy Paweł

1980

KK Roztocze

16:52,28

5

28

Muzychuk Leonid

1982

Łuck/Ukraina

18:39,73

6

66

Wołczuk Tomasz

1986

Brodex Party Professional

19:14,98

7

19

Bednarz Witold

1985

Hrubieszów

20:31,53

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1970 – 1979)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

23

Mrozek  Andrzej

1972

ATOL BIKE

16:17,51

2

4

Kałuszka Paweł

1975

Dziektarzew

16:30,84

3

16

Sawa Robert

1976

Inżynieria Rowerowa

16:38,46

4

40

Procajło Marek

1975

MAYDAY Team  Lublin

17:05,87

5

44

Gutek Piotr

1970

MAYDAY Team Lublin

17:22,82

6

2

Dobrohivskyi Pavlo

1979

Sokal/Ukraina

17:26,53

7

54

Kaczmarek Maciej

1976

Inżynieria Rowerowa Lublin

17:34,26

8

62

Witkowski Zenon

1970

Świdnik

18:01,14

9

50

Klekotsyuk Volodymyr

1977

Łuck/Ukraina

18:08,96

10

11

Kalichynskyi Andrii

1975

Sokal/Ukraina

18:16,12

11

15

Sadovskyi Andrii

1972

Łuck/Ukraina

18:18,07

12

48

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

18:58,38

13

17

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

19:48,19

14

49

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

21:21,21

15

10

Głowacki Łukasz

1976

Turka

23:07,20

16

68

Dedko Ryszard

1971

KK Roztocze

23:19,53

17

33

Tuz Dariusz

1970

Horodło

24:35,03

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1960 – 1969)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

1

Turkiewicz Grzegorz

1968

Zduńska Wola

17:01,26

2

29

Kuba Artur

1969

MAYDAY Lublin

17:01,44

3

12

Krawczyk Robert

1964

MAYDAY Team Lublin

17:07,62

4

42

Kolodzitsa Aliaksandr

1960

Brest/Białoruś

17:32,65

5

3

Matveev Andrii

1961

Sokal/Ukraina

17:33,89

6

69

Chodoń Jacek

1969

Lublin

18:04,99

7

26

Timtso Yurii

1966

Łuck/Ukraina

18:12,47

8

6

Landman Artur

1962

Hrubieszów

18:22,13

9

41

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

18:26,12

10

63

Vasylkovskyi Volodymyr

1963

Sokal/Ukraina

18:57,50

11

45

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

19:00,46

12

38

Lewandowski Mirosław

1965

KK Roztocze

19:17,32

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1954 – 1959)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

8

Protsko Pavlo

1958

Lwów/Ukraina

17:38,28

2

34

Ścierka Ryszard

1957

Wilkołaz TEAM Huron Masters

17:41,76

3

14

Dziewiela  Jacek

1956

MAYDAY Team Lublin

18:09,59

4

5

Firsov Viktor

1954

Sokal/Ukraina

18:18,64

5

13

Obraztson Vasyl

1959

Sokal/Ukraina

18:47,96

6

30

Romaniv Roman

1957

Sokal/Ukraina

19:24,74

7

20

Shevelov Viktor

1955

Sokal/Ukraina

19:28,70

8

56

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

19:52,21

9

27

Mielech Stefan

1956

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

20:52,86

10

18

Shelest Volodymyr

1956

Łuck/Ukraina

22:06,32

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69  LAT (1950 – 1953)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

22

Pazyak Yosyf

1953

Lwów

19:35,45

2

52

Gula  Janusz

1953

Panieńszczyzna

19:58,72

3

58

Klin Jerzy

1952

Lublin

21:05,30

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1949 i starsi)

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

32

Zuyev Oleksandr

1949

Sokal/Ukraina

22:18,07

2

31

Matys Jacek

1946

Lublin

22:40,99

3

25

Wszoła Janusz

1949

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

22:55,64

4

51

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

23:14,34

KATEGORIA –ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

24

Naboyshchikov Volodymyr

1955

Lwów

24:58,68

2

36

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

29:44,76

3

35

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

30:44,18

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce

Nr

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

46

Tkaczuk Cezary

1999

Hrubieszów

17:06,78

2

6

Landman Artur

1962

Hrubieszów

18:22,13

3

45

Temporowicz Bartłomiej

1960

Hrubieszów

19:00,46

4

17

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

19:48,19

5

56

Wiech Jacek

1959

Hrubieszów

19:52,21

6

19

Bednarz Witold

1985

Hrubieszów

20:31,53

7

60

Ciesielczuk Wiktoria

1998

Hrubieszów

20:49,53

8

49

Usowski Sławomir

1970

Hrubieszów

21:21,21

9

59

Ciesielczuk Oliwia

2001

Hrubieszów

21:27,59

10

61

Krawczyk Justyna

1974

Hrubieszów

26:12,44

11

36

Rogowski  Jan

1946

Hrubieszów

29:44,76

12

35

Gryciak Piotr

1950

Hrubieszów

30:44,18

 

Copyright (c)2009 Hrubieszów Na Rowerach